Kategorie

Zeta 5 Power Akt preparat 3 w 1 do dezynfekcji i czyszczenia układów zasysających

Nowy produkt

Zhermack

Preparat 3 w 1 do dezynfekcji , czyszczenia i dezodoryzacji układów zasysających 

119,00 zł

119,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

Zeta 5 Power Act jest to rozwiązanie które najlepiej dostosowuje się do Twoich potrzeb, pozwalając na wybór między standardowym czasem działania lub szybką dezynfekcją. Wyprodukowany przez firmę Zhermack i przetestowany w jej laboratoriach, preparat Zeta 5 Power Act oferuje ochronę oraz bezpieczeństwo i jest kompatybilny z najpopularniejszymi unitami stomatologicznymi dostępnymi na rynku .

Wysoki poziom ochrony : Szerokie spektrum działania ( bakteriobójczy , grzybobójczy , prątkobójczy, w organiczym stopniu wirusobójczy, na przykład w stosunku do HIV,HBV,HCV) pozwala na skuteczną dezynfekcję układu zasysającego, zapewniając wysoką ochronę Twoją i Twoich pacjentów.

Formuła 3 w 1 : Jedyny produkt, który jednocześnie spełnia dla Ciebie aż trzy zadania:

dezynfekuje, czyści i dezodoryzuje.

Dostępny w dwóch formatach, dla praktycznego użytkowania: butelka z dozownikiem i szaszetki jednorazowe.

Dwa czasy działania : W zalezności od potrzeb, roztwór o stężeniu 1 % pozwala na wybór jednego z czasów działania: standardowa dezynfekcja wieczorna lub 15 minutowa szybka dezynfekcja ( z wykluczeniem działania prątkobójczego ) idealna pomiędzy wizytami pacjentów lub po szczególne inwazyjnych zabiegach.

Niepianotwórzczy : Specjalna niepianotwórcza i nieagresywna formuła, zapobiega blokowaniu przewodów zasysających i zapewnia stałe funkcjonowanie układu.

Bezpieczeństwo użytkownika : Całkowity brak aldehydów i fenoli dla ochrony Twojego zdrowia.

Dostępne pojemności :

Butelka - 1 L

Saszetki - 50 sztuk 

   

                                                        

Podobne produkty

Poprzednie
Następne