Kategorie

Maxcem Elite Standard Kit ( 5x5g) + Gratis Maxcem Elite Refill ( 2x5 g) Zobacz większe

Maxcem Elite Refill ( 2x5 g) + TempBond Clear w Specjalnej Cenie

Nowy produkt

Kerr

397,00 zł

397,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

Maxcem Elite Standard Kit

Samotrawiący, samoadhezyjny cement dentystyczny Maxcem Elite
Maxcem Elite – wyrafinowany w swej prostocie samotrawiący, samoadhezyjny cement kompozytowy, przeznaczony do osadzania pośrednich uzupełnień protetycznych. Zapewnia wyższą siłę wiązania i ponadprzeciętną łatwość stosowania. Wykorzystuje sprawdzoną technologię, przy optymalnej wygodzie pracy: zapewnia łatwe usuwanie nadmiarów, nie wymaga ręcznego mieszania iprzechowywania w warunkach chłodniczych.

Zalety cementu Maxcem: 

  • O 90% większa adhezja do zębiny w stosunku do aktualnej wersji cementu: Maxcem Elite™ wykorzystuje ten sam wyjątkowy monomer, co produkty z rodziny systemów wiążących OptiBond firmy Kerr. Zoptymalizowana matryca kompozytowa oraz system wypełniaczy poprawiają zwilżalność, zwiększając adhezję do zębiny.*
  • Łatwość oczyszczania One-Peel™ gwarantuje powtarzalność efektów: właściwości tiksotropowe Maxcem Elite ułatwiają aplikację materiału i usuwanie pozostałości po jego zastosowaniu.
  • Brak zmiany koloru dla lepszej estetyki: Zmiana koloru w Maxcem Elite jest wręcz niezauważalna w porównaniu z systemami zawierającymi aminy trzeciorzędowe. Zmiana koloru postępująca z czasem jest mniejsza, niż w przypadku innych wiodących samoadhezyjnych lub adhezyjnych cementów kompozytowych.

SIŁA ŁĄCZENIA
O 90% większa adhezja do zębiny w stosunku do aktualnej wersji cementu
Maxcem Elite™ wykorzystuje ten sam wyjątkowy monomer, co produkty z rodziny systemów wiążących OptiBond firmy Kerr. Zoptymalizowana matryca kompozytowa oraz system wypełniaczy poprawiają zwilżalność, zwiększając adhezję do zębiny.

 

bond-strength

 

Badanie niezależne, przeprowadzone przez Tufts University. Dane dostępne na życzenie.

ŁATWE USUWANIE One-Peel™
Łatwość oczyszczania One-Peel™ gwarantuje powtarzalność efektów!
Właściwości tiksotropowe Maxcem Elite ułatwiają aplikację materiału i usuwanie pozostałości po jego zastosowaniu.

One-Peel-Cleanup

 Zdjęcie: dr Sam Halabo, DMD - Chula Vista, CA

BRAK ZMIANY KOLORU
Brak zmiany koloru dla lepszej estetyki
Zmiana koloru w Maxcem Elite jest wręcz niezauważalna w porównaniu z systemami zawierającymi aminy trzeciorzędowe. Zmiana koloru postępująca z czasem jest mniejsza, niż w przypadku innych wiodących samoadhezyjnych lub adhezyjnych cementów kompozytowych.
No-Color-Shift

 

Po postarzaniu przez 4 tygodnie w wodzie o temperaturze 60°C. (ok 1,5 roku w wodzie o temperaturze 37°C).

Zamów : 

Maxcem Elite Refill ( 2x5 g)

2 x 5 g strzykawki z materiałem w odcieniu White Opaque, 10 końcówek mieszających, 8 końcówek mieszających z szerokim ujściem, 8 końcówek wewnątrzustnych, instrukcja obrazkowa.

Otrzymasz w specjalnej cenie :

TempBond Clear 

TempBond Clear to przezierny, podwójnie wiążący cement na bazie żywic, przeznaczony do czasowego osadzania uzupełnień prowizorycznych. TempBond Clear nie zawiera eugenolu i nie zaburza reakcji wiązania cementów kompozytowych. Mieszanie i usuwanie nadmiarów cementu jest niezwykle łatwe. Zawartość żywic zapewnia uzyskanie silniejszego połączenia z tkankami, ale usuwanie prowizorium, gdy zachodzi taka potrzeba, jest łatwe i szybkie. Po usunięciu uzupełnienia czasowego materiał nie pozostawia resztek na powierzchni filaru.

Opakowanie zawiera : 

1 Automix Syringe 5ml (6 g), 10 Mixing Tip.

Podobne produkty