Kategorie

Charisma Diamond strzykawka 4g Zobacz większe

Charisma Diamond Intro Kit + GRATIS Gluma Bond Universal

Nowy produkt

Heraeus Kulzer

470,00 zł

470,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

Po pięciu latach badań, Heraeus z dumą wprowadza Charisma Diamond, nowy wymiar naturalnego piękna. Poszerzając granice estetyki, jakości i rezultatów, Charisma Diamond pozwala na wykonanie idealnie naturalnych uzupełnień.

Wytrzymałość:
Odkryj minimalny skurcz i naprężenie skurczowe, bardzo gładką powierzchnię, dużą elastyczność oraz zoptymalizowaną twardość powierzchni.

Łatwość opracowywania:
Odkryj przedłużony czas opracowywania, nawet w warunkach oświetlenia roboczego. Charisma Diamond to nieklejący materiał o lepszej skuteczności w zakresie modelowania.

Wszechstronność:
Odkryj bardzo dobre rezultaty uzyskiwane za pomocą techniki jednego koloru w prostych przypadkach, a jeszcze lepsze rezultaty uzyskiwane za pomocą techniki wielowarstwowej. Stwórz piękne uzupełnienia korzystając z Charisma Diamond.

Charakterystyka chemiczna:
Struktura molekularna Charisma Diamond łączy wyjątkowo dużą wytrzymałość z minimalnym skurczem, pozwalając na osiągnięcie wyjątkowej charakterystyki użytkowania. Charisma Diamond przewyższa konkurentów, przy czym jest całkowicie kompatybilny z metakrylanowymi materiałami łączącymi i technikami łączenia.

Niewykrywalne brzegi:
Idealne dostosowanie współczynnika załamania światła wypełniaczy i macierzy przyczynia się do uzyskania praktycznie niewykrywalnych brzegów uzupełnienia.

Zupełnie naturalny wygląd:
Ultradrobne cząsteczki wypełniacza tworzą błyszczącą powłokę, porównywalną z naturalnym szkliwem.


Opakowanie:

Charisma Diamond Intro Kit 

Zestaw zawiera kolory :  A2 , A3 , OM

Kolornik

Acesoria

Zamów :

Charisma Diamond Intro Kit  


Otrzymasz Gratis :

Gluma Bond Universal 4ml

Gratisy wysyła Firma Kulzer na adres podany podczas rejestracji