Kategorie

Dynamix Speed + 1 x Variotime Dynamix 2 x 380ml + 1 x Variotime Flow 2 x 50ml Zobacz większe

Dynamix Speed + 1 x Variotime Dynamix 2 x 380ml + 1 x Variotime Flow 2 x 50ml

Nowy produkt

Heraeus Kulzer

3 750,00 zł

3 750,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

System Dynamix® Speed – Precyzja za naciśnięciem guzika
Decyzja w kwestii szybkiego mieszania, oszczędności czasu, uzyskania jednorodnej, wolnej od pęcherzy powietrznych mieszaniny jest prosta – praktyczne naboje i funkcjonalny mieszalnik Dynamix speed zostały idealnie dopasowane w tym dobrze przemyślanym systemie, który zapewnia wszystkie korzyści automatycznego mieszania materiałów wyciskowych.

Skuteczność wynika z szybkości

Dzięki Dynamix speed mieszanie jest szczególnie szybkie, a dozowanie bardzo precyzyjne, nawet w przypadku mas o bardzo dużej gęstości („putty”).
Dynamix speed jest łatwy i bezpieczny w obsłudze.
Zapewnia oszczędność czasu i materiału.
Można wybrać jedną z trzech prędkości, w tym opcję wysokich obrotów.

Niezawodna jakość i precyzja

Jednorodna mieszanina pozbawiona pęcherzy powietrznych pozwala na stworzenie precyzyjnie dopasowanych uzupełnień protetycznych.
Właściwości materiałów są zawsze powtarzalne.
Jakość mieszania jest zawsze taka sama, aby uzyskać spójne i precyzyjnie pasujące rezultaty, niezależnie od tego, kto obsługuje urządzenie.

Dynamix speed można używać do wszystkich materiałów wyciskowych firmy Kulzer umieszczonych w nabojach Dynamix.


Varoriotime - to połączenie wyjątkowych właściwości i rezultatów z ponad 25-letnim doświadczeniem Kulzer w dziedzinie precyzyjnych materiałów wyciskowych na bazie polisiloksanu winylu (VPS).

Cechą charakterystyczną Variotime jest koncepcja zmiennego czasu, która zapewnia większe możliwości przy doborze rozpoczęcia czasu wiązania. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się większą swobodą i niezawodnością.

Variotime oznacza swobodę


Proste i łatwe dopasowanie: Użytkownik otrzymuje materiał do różnych zastosowań, od pojedynczych koron po złożone uzupełnienia protetyczne.
Automatyczne mieszanie: Dzięki systemowi Dynamix speed mieszanie odbywa się bardzo szybko, a dozowanie jest precyzyjne. Dotyczy to również mas o dużej gęstości („putty”).
Wygodne i szybkie opracowywanie: Użytkownik ma większą swobodę przy doborze rozpoczęcia czasu wiązania. Variotime zapewnia zmienny czas opracowywania (1–2,5 min), a także krótki czas wiązania w jamie ustnej (zawsze 2,5 min).

Variotime Flow steruje kinetyką polimeryzacji w temperaturze jamy ustnej i szybko wiąże po umieszczeniu łyżki z masą wyciskową w ustach.
Gama produktów Variotime to dobrze przemyślany i dopasowany system do wszystkich zastosowań i wszystkich technik wyciskowych. Dzięki niemu użytkownicy mogą oszczędzić cenny czas.

Produkty Variotime to doskonale dostosowany do siebie system, oferujący możliwość indywidualnego łączenia do wszystkich technik wycisków.

Variotime Light Flow to elastomerowa, wyjątkowo precyzyjna masa wyciskowa, która powstała na bazie silikonu. Masa sieciowana addycyjnie. Variotime umożliwia sterowanie czasem pracy z produktem oraz rozpoczęciem procesu wiązania – daje to możliwość stosowania masy zarówno do pojedynczych koron, jak i bardzo złożonych uzupełnień prostetycznych. Variotime zapewnia bardzo dobre efekty wizualne, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników – bardzo dobre właściwości hydrofilowe pozwalają na osiągnięcie zdumiewających rezultatów.

Praca z produktem Variotime jest bardzo prosta i intuicyjna, a odlanie wycisku można wykonać już po 30 minutach; odcisk jest trwale stabilny na przechowywanie.

Wyciski można miedziować i posrebrzać galwanicznie w zwykłych kąpielach.


Zamów :

Dynamix Speed

Otrzymasz Gratis :

1 x Variotime Flow (2 x 50ml) 


+

1 x Variotime Dynamix (2 x 380ml) 

Gratisy wysyła Firma Kulzer na adres podany podczas rejestracji