Kategorie

Ostatnio przeglądane

Ceram.X One Universal Zobacz większe

Ceram X One Universal

487_ceram.x-one-universal

Nowy produkt

Dentsply

Ceram X One Universal, to kontynuacja sprawdzonej w poprzedniej wersji materiału technologii nanohybrydowej z syntetycznym wypełniaczem ceramicznym.

Zapłać gotówką lub online
Zapłać gotówką lub online

719,00 zł

719,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

Ceram.X One Universal, to kontynuacja sprawdzonej w poprzedniej wersji materiału technologii nanohybrydowej z syntetycznym wypełniaczem ceramicznym.
Dzięki zastosowaniu technologii nano-ceramicznej kompozyt charakteryzuje się:
- łatwą do uzyskania naturalną estetyką wypełnień,
- bardzo dobrymi właściwościami polerującymi (szybko, łatwo i na długo osiąga wysoki połysk),
- bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi: podczas modelowania materiał nie rozpływa się i nie klei do narzędzi, a odtworzone struktury anatomiczne pozostają bez zmian do momentu polimeryzacji.
Nowoczesny system fotoinicjacji powoduje, że materiał charakteryzuje się długim czasem pracy (do 3 min) bez ryzyka związania kompozytu w świetle lampy.
Ceram.X One jest dostępny w 2 wersjach kolorystycznych pozwalających na zastosowanie w różnych przypadkach klinicznych.Ceram.X One Universal jest rekomendowany do codziennego wykonywania wypełnień stałych. Wyjątkowo prosty i łatwy w użyciu uniwersalny kompozyt Ceram.X One opiera się na 7 uniwersalnych odcieniach mających cechy pośredniej przezierności między zębiną a szkliwem.
Na podstawie specjalistycznych badań kolorymetrycznych 16 odcieni klasycznego kolornika VITA wyróżniono 7 grup o podobnej jasności i nasyceniu. Tych 7 wybranych odcieni umożliwia łatwe i szybkie wykonywanie naturalnie wyglądających wypełnień w codziennej pracy dentysty.

Opakowanie:

7 x strzykawka 3g w kolorach: A1, A2, A3, A3.5, A4, C1, C2
1 x system wiążący
akcesoria

Podobne produkty