Tetric EvoCeram Bulk Fill 3g

Kategorien

Tetric EvoCeram Bulk Fill 3g View larger

Tetric EvoCeram Bulk Fill 3g

New product

Ivoclar

175,00 zł

175,00 zł

Order by e-mail

More info

Tetric EvoCeram Bulk Fill jest nanohybrydowym kompozytem, który daje się bardzo łatwo modelować. Przeznaczony jest do wypełnień w zębach bocznych, w warstwach o grubości do 4 mm. Pozwala na osiągnięcie wyższego poziomu wydajności w wypełnieniach w zębach bocznych: jedno wypełnienie, jeden materiał, jedna warstwa.
Specjalny system inicjacyjny zastosowany w Tetric EvoCeram Bulk Fill umożliwia całkowitą polimeryzację 4 mm- warstwy materiału w zaledwie 10 sek. (np. za pomocą lampy polimeryzacyjnej Bluephase style). Dodatkowo, zawiera on inhibitor napięcia skurczowego, pozwalający na zmniejszenie skurczu polimeryzacyjnego na tak mały, jak to jest tylko możliwe.Tetric EvoCeram Bulk Fill jest dostępny w trzech uniwersalnych kolorach:

IVA, IVB i IVW (IVA- dla lekko czerwonawych zębów, IVB- lekko żółtawych zębów oraz IVW- dla zębów mlecznych i jasnych zębów stałych).

Dzięki wspaniałym właściwościom dostosowywania się koloru kompozytu do otaczających naturalnych tkanek zęba, możliwe staje się osiągnięcie wysokiej jakości rezultatów estetycznych w łatwy i szybki sposób.


Zalety:

- Wypełnienie jedną warstwą o grubości do 4 mm - jedno wypełnienie, jeden materiał, jedna warstwa
- Materiał daje się łatwo modelować, nawet przy sztucznym świetle w gabinecie stomatologicznym
- Gładka konsystencja i łatwość dostosowywania się do ścian ubytku
- Mały skurcz polimeryzacyjny
- Naturalne kolory

Opakowanie:

1 x strzykawka 3gPrzy zamówieniu - Pamiętaj o wyborze koloru

Related Products