Serwety Składane Boxer 50 szt - Molarr Łódź

Kategorie

Jednorazowe serwety stomatologiczne MINI-MED w rolce Zobacz większe

Serwety Składane Boxer 50 szt

Nowy produkt

Boxer

Jednorazowe serwety stomatologiczne MINI-MED w rolce.

13,00 zł

13,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

Podkład medyczny MINI – MED składany w kostkę 33 × 48 cm


Podkład medyczny MINI – MED to profesjonalny trzywarstwowy podkład medyczny nieprzemakalny. Podkład medyczny MINI – MED został wyprodukowany z dwóch warstw chłonnej i miękkiej celulozy oraz i wzmocnione folią. Zastosowanie podkładu medycznego MINI – MED jest bardzo szerokie i przydaje się w wielu obszarach medycyny. Podkład MINI – MED stanowi zabezpieczenie dla kozetek, stołów, łóżek i foteli.

Podkład MINI – MED jest niezastąpioną pomocą w utrzymaniu wysokiego standardu higieny w gabinetach lekarskich różnych specjalności, gabinetach weterynaryjnych. Podkład medyczny MINI – MED świetnie sprawdzi się też jako wyposażenie w gabinecie fizjoterapeuty, rehabilitanta i masażysty. Podkład MINI – MED spełni wiele funkcji również w salonach kosmetycznych, fryzjerskich i salonach SPA.

Podkład MEDIX PRO pełni funkcję bariery ochronnej między ciałem pacjenta a powierzchnią, z którą ma kontakt. Taki sposób ochrony powierzchni pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ podkład medyczny MINI – MED jest jednorazowy. Dzięki temu ograniczona zostaje konieczność korzystania z detergentów i środków do dezynfekcji. Podkład medyczny MINI – MED to rozwiązanie tanie i bardzo praktyczne.

Struktura podkładu medycznego MINI – MED jest solidna, co gwarantuje, że podkład nie ulega uszkodzeniom, nie rozrywa się. Materiał podkładu MINI – MED jest przyjemny w dotyku i zapewnia poczucie komfortu pacjenta. Dwuwarstwowa celuloza o wysokich zdolnościach absorpcji chłonie wilgoć i zabezpiecza powierzchnie przed wszelkimi substancjami. Mocna folia gwarantuje nieprzemakalność i pewne zabezpieczenie powierzchni.

Podkład medyczny MINI – MED składany w kostkę to zestaw odcinków i wymiarach 33 cm x 48 cm. Jedno opakowanie zawiera 50 podkładów.

Wymiary podkładów są optymalne zastosować je jako podkład okrywający fotel, kozetkę, łóżko lub stół zabiegowy.

Cechy produktu:


dwie warstwy bibuły + folia,


wymiary 33 cm x 48 cm,


mocna struktura,


chłonny,


doskonałe zabezpieczenie,


wysoki standard higieniczny.

Opakowanie : 

50 szt

Podobne Produkty