Kategorie

Tetric EvoFlow Bulk Fil Cavfil 20x,0,2g Zobacz większe

Tetric EvoFlow Bulk Fil Cavfil 20x,0,2g

Nowy produkt

Ivoclar Ivoclar

289,00 zł

Opis produktu

Tetric EvoFlow Bulk Fill

Płynny kompozyt typu „Bulk Fill” - idealne uzupełnienie Tetric EvoCeram Bulk Fill

Istotą Tetric EvoFlow Bulk Fill jest to, że w odniesieniu do budowy chemicznej oparty jest na Tetric EvoCeram Bulk Fill. Ten nowy materiał jest przeznaczony do wykonywania uzupełnień bezpośrednich w ubytkach kl. I i II. Podobnie jak Tetric EvoCeram Bulk Fill – czyli materiał do modelowania, może być utwardzany w warstwach o grubości do 4mm i wymaga krótkiego czasu naświetlania. Doskonała adaptacja do ścian ubytku i samopoziomująca konsystencja kompozytu to dodatkowe zalety tego innowacyjnego materiału złożonego.

Fotoinicjator Ivocerin i technologia Aessencio.

Siłą nowego, płynnego kompozytu jest specjalnie opracowana technologia Aessencio. W połączeniu z opatentowanym fotoinicjatorem Ivocerin, technologia ta umożliwia utwardzenie wypełnienia kompozytowego o grubości do 4mm, a jednocześnie materiał po utwardzeniu posiada translucencję zbliżoną do naturalnej zębiny (przed polimeryzacją jest bardziej przezierny). Pozwala to na efektywne maskowanie przebarwień w ubytkach zębów bocznych. W rezultacie są możliwe do wykonania estetyczne odbudowy o naturalnym wyglądzie.

Tetric EvoFlow Bulk Fill jest więc idealnym uzupełnieniem Tetric EvoCeram Bulk Fill, który z kolei posiada przezierność naturalnego szkliwa. Obydwa kompozyty występują w uniwersalnych kolorach IVA, IVB i IVW i są idealnym połączeniem wydajności i estetyki, w których skutecznie rozwiązano problem skurczu polimeryzacyjnego.

Zalety

Wypełnienia w jednej warstwie kompozytu o grubości do 4 mm
Wypełnienia o przezierności naturalnej zębiny i naturalnego szkliwa
Polimeryzacja w 10 sekund przy intensywności światła (> 1000 mW / cm2)
Oszczędność czasu ok. 47% w porównaniu do konwencjonalnych technik pracy*

Opakowanie :

20 kompiul po 0,2 g w wybranym kolorze: IVA, IVB, IVW

Podobne Produkty