Kategorie

Tetric Evoceram Bulk Fil CaviFil 20x0,2g Zobacz większe

Tetric Evoceram Bulk Fil CaviFil 20x0,2g

Nowy produkt

289,00 zł

289,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

Tetric EvoFlow Bulk Fill jest to, że w odniesieniu do budowy chemicznej oparty jest na Tetric EvoCeram Bulk Fill

Ten nowy materiał jest przeznaczony do wykonywania uzupełnień bezpośrednich w ubytkach kl. I i II. Podobnie jak Tetric EvoCeram Bulk Fill - czyli materiał do modelowania, może być utwardzany w warstwach o grubości do 4mm i wymaga krótkiego czasu naświetlania. Doskonała adaptacja do ścian ubytku i samopoziomująca konsystencja kompozytu to dodatkowe zalety tego innowacyjnego materiału złożonego.

Fotoinicjator Ivocerin i technologia Aessencio.

Siłą nowego, płynnego kompozytu jest specjalnie opracowana technologia Aessencio. W połączeniu z opatentowanym fotoinicjatorem Ivocerin, technologia ta umożliwia utwardzenie wypełnienia kompozytowego o grubości do 4mm, a jednocześnie materiał po utwardzeniu posiada translucencję zbliżoną do naturalnej zębiny (przed polimeryzacją jest bardziej przezierny). Pozwala to na efektywne maskowanie przebarwień w ubytkach zębów bocznych. W rezultacie są możliwe do wykonania estetyczne odbudowy o naturalnym wyglądzie.

Tetric EvoFlow Bulk Fill jest więc idealnym uzupełnieniem Tetric EvoCeram Bulk Fill, który z kolei posiada przezierność naturalnego szkliwa. Obydwa kompozyty występują w uniwersalnych kolorach IVA, IVB i IVW i są idealnym połączeniem wydajności i estetyki, w których skutecznie rozwiązano problem skurczu polimeryzacyjnego.

Zalety:

Wypełnienia w jednej warstwie kompozytu o grubości do 4 mm
Wypełnienia o przezierności naturalnej zębiny i naturalnego szkliwa
Polimeryzacja w 10 sekund przy intensywności światła (> 1000 mW / cm2)
Oszczędność czasu ok. 47% w porównaniu do konwencjonalnych technik pracy*
w porównaniu do Tetric EvoFlow i Tetric EvoCeram.

Dostępne kolory: IVA (A2/A3), IVB (B1/B2), IVW biały odcień do zębów mlecznych i zębów stałych o jasnym odcieniu

Dostępne opakowanie:

20x0,2g.