FRC Postec Plus uzupełnienie 20 szt

Kategorie

FRC Postec Plus uzupełnienie 5 szt Zobacz większe

FRC Postec Plus uzupełnienie 20 szt

Nowy produkt

Ivoclar

1 299,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

FRC Postec Plus

Wkłady korzeniowe z włókna szklanego wzmocnione materiałem złożonym, o wysokiej estetyce, dające kontrast na zdjęciach rtg. System zawiera przewodzące światło wkłady w trzech rozmiarach oraz poszerzacze kanałowe (wiertła typu reamer).

FRC Postec Plus to wzmocnione włókno szklane, który charakteryzuje się wysokim kontrastem na zdjęciach rtg., podobnym do wkładów metalowych. System FRC Postec Plus oparty jest na włóknie szklanym wzmacnianym kompozytem, a wkłady przepuszczają światło. Produkowane są w trzech rozmiarach, a system zawiera trzy specjalnie zaprojektowane poszerzacze ze stali nierdzewnej do opracowania miejsca pod wkład.

Innowacyjny materiał czyli włókno szklane w połączeniu ze specjalnie opracowaną matrycą kompozytową nadaje wkładom FRC Postec Plus naturalnie wyglądającą przezierność. Ponadto sprężystość materiału (moduł elastyczności) wkładu podobna jest do sprężystości zębiny, w przeciwieństwie do wkładów metalowych lub ceramicznych ponieważ włókna szklane są osadzone w kompozytowej matrycy. Retencja cementowanych wkładów przy użyciu technik adhezyjnych jest trzy do czterech razy większa niż w przypadku wkładów cementowanych techniką tradycyjną.

Zalety


Przezierność we wszystkich kierunkach
Kontrast na zdjęciach rtg
Wkłady charakteryzują się elastycznością zbliżoną do zębiny
Wysoki poziom retencji wkładów
Sprawdzona klinicznie koncepcja


Wskazania


Bezpośrednia odbudowa w gabinecie (chairside), zębów leczonych endodontycznie z bardzo zniszczonym zrębem koronowym.

Opakowanie : 

20 szt

Podobne Produkty