Kategorie

TRUTAPERH - Set SX-F3 6 szt Zobacz większe

TRUTAPERH - ExactTaper - Set SX-F3 Asortyment 6 szt

Nowy produkt

SSWhite SSWhite

209,00 zł

Opis produktu

Przedstawiamy nowe nazewnictwo linii pilników endodontycznych:
 
DCTaper i Exact, zastępując nazwy marek VTaper i TruTaper.
 
 
Oprócz nowych nazw, linie DCTaper i ExactTaper to te same produkty i wykonane w taki sam sposób, który zdobył Państwa zaufanie. 
 
Oczywiście, producentem jest cały czas, niezmiennie firma SSWHITE (U.S.A.)
 
Nazwa „DC” (Dentin Conservation) oznacza ochronę zębiny i dokładniej odzwierciedla główną zaletę pilników, jaką jest zachowanie jak największej liczby naturalnych zębów.
 
 
ExactTaper, ExactFlow i ExactGuide (poprzednio nazywane TruTaper, TruFlow i TruGuide) oferują większą elastyczność i konkurencyjnę cenę względem swoich odpowiedników.
 
 
Nazwa „Exact” (dokładna) odzwierciedla dokładną kontrolę i przewidywalne wyniki kliniczne oczekiwane przy użyciu tych pilników.


Model: 
SX-F3 - zestaw 6 sztuk (Assortyment)
 
Komplet: SX, S1, S3, F1, F2, F3
Ilość : 6 sztuk 
Długość: 25mm (SX - 19mm)

 Te same rozmiary, długości i taper umożliwiają korzystanie z tego samego protokołu lub techniki co w systemach pilników ProTaper® Gold i Edge Taper Platinum ™

• Pilniki kształtujące (shaper) tną zębinę w każdej strefie kanału z większą wydajnością, zmniejszając jednocześnie ryzyko nadmiernego ich przepracowania

• Pilniki kończące (Finisher) zapewniają prawidłowe dopasowanie wierzchołkowe do ćwieków TruTaper lub wersji standardowych. Nie ma konieczności zmiany aktualnie używanej gutaperki. 

• Pilniki kształtujące mają wiele przewężeń, które zapewniają elastyczność i cięcie zębiny w określonych strefach kanału

Podobne Produkty