Spectrum TPH3 strzykawka 4.5g

Kategorie

Spectrum strzykawka 4.5g Zobacz większe

Spectrum TPH3 strzykawka 4.5g

Nowy produkt

Dentsply

Dentsply

A1 A2 A3 A3.5 A4 B1 B2 B3 C2 C3 O-A2 O-A3.5 I-B1

119,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

Uniwersalny, kompozytowy materiał wypełniający o submikronowej formule wypełniacza. Kontynuacja najlepiej sprawdzonych linii kompozytów.
W latach dziewięćdziesiątych materiały kompozytowe Dentsply odniosły spektakularny sukces w skali światowej wyróżniając się doskonałymi parametrami mechanicznymi i przyjaznymi dla dentystów właściwościami użytkowymi.

Sprawdzone w praktyce i pozytywnie oceniane w testach klinicznych materiały są najlepszym punktem wyjścia do udoskonaleń. Wykorzystując tę cenną wiedzę opracowano nowy skład chemiczny kompozytu, który dla podkreślenia kontynuacji najlepszych wzorców nazwano Spectrum TPH3.
Spectrum TPH3 zawiera żywice Bis-GMA modyfikowane polimerami uretanowymi, natomiast część nieorganiczną stanowią cząsteczki wypełniacza w trzech wersjach. Na tę unikalną kompozycję składają się: cząsteczki szkła barowogliniowoborokrzemowego (BABG), szkła barowoglinowofluorokrzemowego (BAFG) oraz nanocząsteczki dwutlenku krzemu.

Optymalnie dobrane proporcje mieszaniny BABG/BAFG są odpowiedzialne za wyjątkowe właściwości optyczne i mechaniczne kompozytu. Dzięki temu Spectrum TPH3 wyróżnia się znakomitą kontrastowością na zdjęciach radiologicznych, połyskiem powierzchni, a przede wszystkim łatwą do osiągnięcia estetyką oraz trwałością kliniczną

Spectrum TPH3 to światłoutwardzalny materiał kompozytowy o uniwersalnym zakresie wskazań klinicznych. Jest stworzony do budowania estetycznych wypełnień w odcinku przednim, ale jednocześnie potrafi sprostać obciążeniom występującym w zębach bocznych. W porównaniu do swoich poprzedników (Prisma™ TPH™ i TPH™ Spectrum) nowy materiał wyróżnia znacząco zmniejszoną ścieralnością (ryc. 1), co wpływa na trwałość wypełnień wykonywanych z kompozytu Spectrum TPH3 .


Opakowanie:

1 x strzykawka 4.5gPrzy zamówieniu - Pamiętaj o wyborze koloru

Podobne Produkty