Kategorie

Nowy Charisma Classic 6 x Strzykawek +  Gluma2Bond + Gratis 3 x Strzykawki ( 2xA2 + ( 1xA3 ) Zobacz większe

Charisma Classic 6 x Strzykawek + Gluma2Bond + Gratis 3 x Strzykawki ( 2xA2 + ( 1xA3 )

Nowy produkt

Heraeus Kulzer

549,00 zł

549,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

Charisma Classic jest pierwszym kompozytem zawierającym wypełniacz Microglass drugiej generacji. Opracowaliśmy tę nową, zaawansowaną technologię w ścisłej współpracy z dentystami na całym świecie, aby sprostać wymaganiom naszych klientów pod kątem łatwości opracowywania kompozytu oraz naturalnego blasku. Nakładanie warstw w jednym kolorze nigdy nie było takie łatwe!

Microglass® II powoduje, że widoczny rezultat jest zawsze rezultatem końcowym! Ze względu na optymalne dopasowanie współczynników załamania światła naszego systemu macierzy i wypełniacza nowa technologia pozwala na uzyskanie wewnętrznego blasku koloru oraz do 56% łatwiejsze dopasowanie kolorów. Dla dentysty oznacza to:
  • łatwe stosowanie techniki jednokolorowej oraz bardziej naturalne wypełnienia,
  • wygodny wybór i dopasowanie kolorów,
  • łatwiejsze maskowanie przebarwień.

Łatwe opracowywanie

Dzięki swojej kremowej konsystencji Charisma Classic umożliwia łatwe i szybkie modelowanie. Dodatkowo materiał ten wykazuje wyjątkowe właściwości pod kątem wykończenia i polerowania, które ułatwiają uzyskanie wysokiego połysku powierzchni. Prosta gama kolorów pozwala na wygodny dobór i dopasowanie kolorów. Przy tym jakość i niezawodność zostały połączone z łatwością opracowywania.

Zamów : Charisma Classic Zestaw :

Opakowanie zawiera:
  • strzykawki w kolorach: A1, 2 x A2, 2 x A3, A3,5
  • Gluma 2 Bond;
  • wytrawiacz 2 x 2,5 ml Gluma Etch.

Gratis : 3 x Strzykawki ( 2xA2 +  1xA3 )