Kategorie

OptiBond All-In-One Zobacz większe

OptiBond All-In-One

968_optibond-all-in-one

Nowy produkt

Kerr

315,00 zł

315,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

Samotrawiący system wiążący

OptiBond All-In-One jest jednobutelkowym, samotrawiącym systemem wiążącym, przeznaczonym do łączenia wypełnień bezpośrednich i uzupełnień protetycznych. W jednej butelce zawarte jest wszystko, co jest potrzebne do skutecznego łączenia: wytrawiacz, primer i czynnik łączący.

OptiBond All-In-One jest systemem światłoutwardzalnym, zapewniającym wysokie wartości adhezji do wszystkich substratów, łącznie z powierzchnią uzupełnień na bazie metalu. Unikalny proces nanowytrawiania zapewnia najbardziej efektywne wytrawianie szkliwa spośród dostępnych samotrawiących systemów wiążących – powstały wzór trawienia jest głębszy i zapewnia większą adhezję w porównaniu z większością tradycyjnych i samotrawiących systemów wiążących..


Zalety produktu:

- Prosty, jednoetapowy proces. Jeden płyn służy jako wytrawiacz, primer i czynnik łączący.

- Nadzwyczajna wytrzymałość połączenia. Unikalny proces nanotrawienia zapewnia największe siły łączenia z zębiną i szkliwem spośród dostępnych systemów wiążących 7 generacji.

- Zastosowanie w procedurach bezpośrednich i pośrednich. Doskonała adhezja do szkliwa, zębiny, porcelany i ceramiki – nawet w przypadku uzupełnień protetycznych na bazie metalu, łącznie z cementem Maxcem Elite lub NX3.

- Potrójny system rozpuszczalnika. Trzy rodzaje rozpuszczalnika zapewniają większą trwałość w czasie przechowywania i skuteczne trawienie szkliwa, wpływając na powstanie niezawodnego i trwałego połączenia.

- Sposoby konfekcjonowania. Butelki lub wygodne, jednorazowe kapsułki Unidose®.


Opakowanie:

1 x butelka systemu wiążącego 5ml

3 kapsułki Unidose (po 0.18ml)

50 aplikatorów

50 tacek do systemu wiążącego

instrukcja obrazkowa

instrukcja użycia