Kategorie

Przy zakupie  1 x Evetric System Kit 4 x 3,5g+Bond Zestaw Gumek Polerskich za 109 zł Zobacz większe

Przy zakupie 1xEvetric System Kit Zestaw Gumek Polerskich za 109 zł

Nowy produkt

Heraeus Kulzer Heraeus Kulzer

680,00 zł

Opis produktu

Evetric System Kit 4 x 3,5g + Bond

Evetric System Kit  to światłoutwardzalny nanohybrydowy materiał kompozytowy do wykonywania uzupełnień bezpośrednich .

Gumki Polerskie 

Opisując gumki diamentowe do kompozytu, można podkreślić ich innowacyjny kształt lamel, który umożliwia łatwą adaptację do różnych powierzchni, co znacznie ułatwia proces polerowania. Te gumki diamentowe mają wiele korzystnych właściwości:

  1. 2-stopniowy system polerowania: Zapewniają one wysoki połysk na wszystkich materiałach kompozytowych, co oznacza, że można je efektywnie stosować w procesie wykańczania i polerowania kompozytów.

  2. Dostosowanie do każdego etapu przetwarzania: Zestaw gumek zawiera polerki specjalnie dostosowane do różnych etapów obróbki, co pozwala uzyskać najlepsze rezultaty na każdym etapie.

  3. Skuteczność na twardych kompozytach: Gumki diamentowe zapewniają doskonałe wyniki nawet przy obróbce bardzo twardych kompozytów, co jest ważne w przypadku wymagających zastosowań.

Charakterystyka gumek diamentowych zawiera również:

  1. Wygodne polerowanie: Gumki są łatwe w użyciu i pozwalają na wygodne polerowanie różnych powierzchni, co zwiększa efektywność pracy.

  2. Ograniczona produkcja ciepła: Dzięki swojemu innowacyjnemu kształtowi lamel oraz odpowiednim właściwościom materiałowym, gumki diamentowe ograniczają produkcję ciepła, co jest istotne w procesie polerowania, aby uniknąć uszkodzeń materiału.

  3. Wyjątkowa trwałość: Gumki diamentowe są trwałe i odporne na zużycie, co oznacza, że można ich używać przez dłuższy czas przed koniecznością wymiany.

  4. Efekt doskonałego połysku: Dzięki gumkom diamentowym można uzyskać efekt doskonałego połysku na obrabianych powierzchniach.

Zestaw zawiera 6 gumek, w tym 3 sztuki w wersji medium oraz 3 sztuki w wersji fine, co pozwala na dostosowanie poziomu polerowania do konkretnej potrzeby lub etapu obróbki kompozytu. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla profesjonalistów pracujących z kompozytami.

Przy zakupie  1 x Evetric System Kit

( 4 x 3,5g+Bond )

Zestaw Gumek Polerskich za 109 zł

Cena Promocyjna Całego Zestawu : 680 zł 

Related Products