Kategorie

Obniżka! 3 x Listerine Cool Mint  1L + Gratis  1 x Listerine Cool Mint 1L Zobacz większe

3 x Listerine Cool Mint 1L + Gratis 1 x Listerine Cool Mint 1L

Nowy produkt

Listerine Listerine

90,00 zł

-30,00 zł

120,00 zł

Opis produktu

Listerine 1L

Listerine Coolmint w opakowaniu 1 litrowym to popularny płyn do płukania jamy ustnej produkowany przez firmę Johnson & Johnson. Listerine to jedna z najbardziej znanych marek płynów do płukania ust na rynku.

Oto kilka cech Listerine Coolmint:

  1. Świeży oddech: Listerine Coolmint pomaga w zachowaniu świeżego oddechu przez usuwanie bakterii i neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów w jamie ustnej.

  2. Zwalczanie bakterii: Ten płyn do płukania jamy ustnej zawiera składniki antybakteryjne, które pomagają w zwalczaniu bakterii powodujących próchnicę, zapalenie dziąseł i inne problemy stomatologiczne.

  3. Redukcja płytki nazębnej: Listerine Coolmint pomaga w redukcji płytki nazębnej, co może przyczynić się do poprawy ogólnego stanu zdrowia jamy ustnej.

  4. Coolmint Flavor: Jest dostępny w smaku Coolmint, co sprawia, że płukanie ust jest przyjemniejsze i orzeźwiające.

  5. Pakowanie 1 litrowe: Opakowanie o pojemności 1 litra jest wygodne i ekonomiczne, ponieważ zawiera większą ilość płynu do płukania jamy ustnej niż standardowe opakowania.

Sposób użycia


Stosować 2 razy dziennie po umyciu zębów. Nalać 20ml (4 łyżeczki) do kubka , płukać dokładnie zęby i dziąsła przez 30 sekund, a następnie wypluć.
Składniki
Olejki eteryczne: eukaliptusowy, tymolowy, mentolowy i salicylan metylu. 

Chlorek cynku, który przeciwdziała odkładaniu się płytki nazębnej w kamień nazębny, dzięki czemu zęby zachowują swoją naturalną biel

Zamów :

3 x Listerine Cool Mint 1L

+ Gratis:

1 x Listerine Cool Mint 1L

Related Products