Końcówki do Skalera - Molarr Łódź

Categories

per page
Showing 1 - 18 of 256 items
Showing 1 - 18 of 256 items

Końcówki do skalera, czyli jak usunąć kamień nazębny

Usuwanie kamienia nazębnego to obecnie rutynowy zabieg stomatologiczny. Realizowany jest przy pomocy specjalistycznego sprzętu wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdują się nie tylko skalery różnego rodzaju, ale i końcówki do skalera. Mają one zróżnicowany kształt, wielkość czy przeznaczenie. Przy ich pomocy można dotrzeć w trudniej dostępne miejsca i wykonać zabieg usuwania kamienia nazębnego. Pozwalają na przeprowadzenie skalingu w sposób bezpieczny i bardzo skuteczny.

Wysokiej jakości końcówki do skalera

Końcówki do skalera to produkty, które należy regularnie wymieniać. Z biegiem czasu zużywają się jak instrumenty ręczne. Warto na bieżąco stopień ich zużycia kontrolować. Końcówki zaczynają ulegać stępieniu i skróceniu. Obniża się ich efektywność. Wówczas konieczna jest ich wymiana na nowe elementy. Im bardziej końcówki do skalerów są zużyte, tym bardziej chropowatą powierzchnię zębów po sobie zostawiają. W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się w końcówki renomowanych marek. Możesz je mieć zawsze pod ręką!

Końcówki do skalera i ich zastosowanie praktyczne

Końcówki do skalera, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do stosowania razem ze skalerami. Bez odpowiednio dobranych końcówek nie ma skutecznego skalingu, a więc zabiegu usuwania kamienia nazębnego. Tymczasem osad gromadzący się na zębach to siedlisko wielu groźnych bakterii, które prowadzić mogą do rozwoju próchnicy czy paradontozy. Warto więc go regularnie usuwać w gabinecie dentystycznym. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu nie jest to zbyt trudne. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu internetowego. Oferujemy skalery i końcówki do skalerów renomowanych marek.