BEAUTIFIL II Tips 3 Color Set Shofu

Categories

BEAUTIFIL II Tips 3 Color Set Shofu View larger

BEAUTIFIL II Tips 3 Color Set Shofu

558_beautifil-ii-tips-3-color-se

New product

Shofu

350,00 zł

350,00 zł

Order by e-mail

More info

BEAUTIFIL jest nowoczesnym materiałem kompozytowym, w którym wprowadzono unikalną technologię S-PRG (Powierzchniowo Spolimeryzowany Glasjonomer) opartą o proces PRG (Wstępnie polimeryzowany Glasjonomer).

Ta technologia umożliwiła połączenie cech glasjonomerów oraz materiałów kompozytowych. Pozwoliło to na uzyskanie optymalnych właściwości pod względem uwalniania fluoru, estetyki oraz trwałości wypełnień tak w zębach przednich, jak i tylnych.

Twardość powierzchniowa wypełniacza S-PRG odpowiada szkliwu, nie powodując nadmiernego ścierania zębów przeciwstawnych, czyniąc z BEAUTIFILA materiał doskonale dopasowany do stosowania w obrębie ubytków w zębach przednich i tylnych.

Zastosowanie materiału BEAUTIFIL razem z pokrewnym systemem łączącym FL-BOND, który również oparty jest na technologii PRG, pozwala na uzyskanie silnego połączenia, dwukrotnie większego uwalniania fluoru do otaczającego szkliwa i zębiny, zapewniając efektywne uszczelnienie pobrzeża każdego wypełnienia.

Materiał ten nadaję się do ubytków klasy I, II, III, IV i V, ubytków erozyjnych przyszyjkowych i próchnicowych korzenia, licówek i podbudów pod koronę, ubytków w zębach mlecznych, napraw uszkodzonych uzupełnień porcelanowych i kompozytowych.Opakowanie:


30 x nabój (10x0,25 g z kolorów A2, A3, B2)
1 x zestaw OneGloss trial set

Related Products