BEAUTIFIL II Tips 3 Color Set Shofu
BEAUTIFIL II Tips 3 Color Set Shofu

BEAUTIFIL II Tips 3 Color Set Shofu

350,00 zł
Brak podatku

Czas Oczekiwania 2 tygodnie

Ilość

Shofu
558_beautifil-ii-tips-3-color-se
Paynow

BEAUTIFIL II Tips 3 Color Set Shofu

BEAUTIFIL jest nowoczesnym materiałem kompozytowym, w którym wprowadzono unikalną technologię S-PRG (Powierzchniowo Spolimeryzowany Glasjonomer) opartą o proces PRG (Wstępnie polimeryzowany Glasjonomer).

Ta technologia umożliwiła połączenie cech glasjonomerów oraz materiałów kompozytowych. Pozwoliło to na uzyskanie optymalnych właściwości pod względem uwalniania fluoru, estetyki oraz trwałości wypełnień tak w zębach przednich, jak i tylnych.

Twardość powierzchniowa wypełniacza S-PRG odpowiada szkliwu, nie powodując nadmiernego ścierania zębów przeciwstawnych, czyniąc z BEAUTIFILA materiał doskonale dopasowany do stosowania w obrębie ubytków w zębach przednich i tylnych.

Zastosowanie materiału BEAUTIFIL razem z pokrewnym systemem łączącym FL-BOND, który również oparty jest na technologii PRG, pozwala na uzyskanie silnego połączenia, dwukrotnie większego uwalniania fluoru do otaczającego szkliwa i zębiny, zapewniając efektywne uszczelnienie pobrzeża każdego wypełnienia.

Materiał ten nadaję się do ubytków klasy I, II, III, IV i V, ubytków erozyjnych przyszyjkowych i próchnicowych korzenia, licówek i podbudów pod koronę, ubytków w zębach mlecznych, napraw uszkodzonych uzupełnień porcelanowych i kompozytowych.Opakowanie:


30 x nabój (10x0,25 g z kolorów A2, A3, B2)
1 x zestaw OneGloss Trial Set

558_beautifil-ii-tips-3-color-se
Nowy