Fartuchy RTG - najwyższa jakość i skuteczna ochrona | Molarr.pl

Fartuchy RTG

Ochronne fartuchy RTG – w trosce o bezpieczeństwo pacjentów

Wykonujesz badania stomatologiczne, które wykorzystują promieniowanie rentgenowskie? W takim razie na pewno wiesz, jak ważne jest stosowanie odpowiednich środków...

Ochronne fartuchy RTG – w trosce o bezpieczeństwo pacjentów

Wykonujesz badania stomatologiczne, które wykorzystują promieniowanie rentgenowskie? W takim razie na pewno wiesz, jak ważne jest stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej. Kluczowe są przede wszystkim specjalne fartuchy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości fartuchy RTG, które skutecznie zabezpieczają ciało w trakcie wykonywania zdjęć rentgenowskich.

Nasze fartuchy RTG są wykonane z lekkich, ale wytrzymałych materiałów. Są to produkty wielowarstwowe, które zapewniają zarówno wygodę, jak i niezawodną ochronę przed wtórnym promieniowaniem. Zasłaniają m.in. tarczycę, która jest szczególnie narażona na wpływ promieni rentgenowskich.

Kolorowe fartuchy RTG dla najmłodszych pacjentów

Twoimi pacjentami są również dzieci? Musisz wiedzieć, że fartuchy dla dorosłych będą dla nich niewygodne i za duże. Może się to wiązać z nieodpowiednią ochroną ciała. W związku z tym w naszej ofercie znajdziesz fartuchy RTG przygotowane właśnie z myślą o najmłodszych pacjentach. Doskonale sprawdzą się podczas wykonywania zdjęć panoramicznych i punktowych. Wykonano je z miękkich, komfortowych i bezpiecznych materiałów. Fartuchy nie krępują ruchów i wbrew pozorom są bardzo przyjemne w dotyku. Co ważne, mają atrakcyjne wzory, dzięki czemu dziecko będzie mniej stresowało się w trakcie wizyty. Do wyboru są różne kolory, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla swoich pacjentów.

Czytaj więcej

Aktywne filtry