Kategorie

Fartuchy / Kombinezony

Niezawodne fartuchy i kombinezony dla personelu medycznego

Lekarze, pielęgniarki, czy też sanitariusze każdego dnia mają do czynienia z wieloma drobnoustrojami. Aby chronić zarówno siebie, jak i pacjentów, powinni nosić wysokiej jakości odzież medyczną i ochronną. Podstawą są przede wszystkim specjalne fartuchy i kombinezony. Zapewniają one bezp...

Niezawodne fartuchy i kombinezony dla personelu medycznego

Lekarze, pielęgniarki, czy też sanitariusze każdego dnia mają do czynienia z wieloma drobnoustrojami. Aby chronić zarówno siebie, jak i pacjentów, powinni nosić wysokiej jakości odzież medyczną i ochronną. Podstawą są przede wszystkim specjalne fartuchy i kombinezony. Zapewniają one bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, potwierdzające ich jakość. Do wyboru są fartuchy i kombinezony wykonane z różnych materiałów, w zależności od potrzeb klientów.

Fartuchy i ubrania operacyjne

W naszej ofercie znajdziesz zarówno wiązane fartuchy jałowe, jak i niejałowe. Przydają się one nie tylko personelowi medycznemu, ale również np. odwiedzającym szpital. Warianty jałowe są sterylizowane zgodnie z obowiązującymi normami i wykonano je z oddychającej włókniny polipropylenowej. Jednorazowe fartuchy chirurgiczne przydają się podczas krótkich zabiegów, kiedy występuje tylko niewielki kontakt z cieczą. Można także zdecydować się na wytrzymały i nieprzepuszczalny fartuch z polietylenu, który może mieć znacznie dłuższy kontakt z wodą. Dostępne są również wysokiej jakości dwuczęściowe granatowe ubrania operacyjne z włókniny SMS, w różnych rozmiarach. Takie ubrania są szczególnie powszechne wśród personelu medycznego.

Kombinezon ochronny – maksymalne bezpieczeństwo

W ekstremalnych sytuacjach, np. podczas pandemii lub na oddziałach zakaźnych przydają się specjalne kombinezony ochronne, które gwarantują szczególnie duże bezpieczeństwo. Są one ergonomiczne, umożliwiają swobodę ruchu, a jednocześnie doskonale dopasowują się do ciała. Kombinezony ochronne są wodoszczelne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Stanowią barierę dla czynników biologicznych i chemicznych. Mają bardzo wytrzymałe szwy, uszczelniane termicznie. Do kombinezonów dołączone są również buty.

Więcej

Fartuchy / Kombinezony  

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów