Pokrowce na zagłówki / śliniaki / wkłady do tumby - Molarr Łódź

Kategorie

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Pokrowce na zagłówki, śliniaki stomatologiczne i inne praktyczne akcesoria

W gabinecie stomatologicznym przydatne są różne akcesoria stanowiące ochronę zarówno dla dentysty i asystenta, jak i pacjentów. Oferujemy m.in. sterylne śliniaki stomatologiczne, jednorazowe pokrowce na zagłówki, czy też wkłady do misek spluwaczek. Wszystkie produkty są całkowicie bezpieczne i posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich jakość.

Jednorazowe śliniaki stomatologiczne

Bardzo przydatne w każdym gabinecie dentystycznym są jednorazowe śliniaki stomatologiczne, zwłaszcza w wersji składanej. Ich dolna część zakończona jest kieszenią, która skutecznie zbiera zanieczyszczenia. Z kolei w górnej części posiadają specjalne troczki, umożliwiające zawiązanie śliniaka. Oferowane przez nas śliniaki wykonane są z dwóch warstw wysokiej jakości bibuły, przedzielonych dodatkowo warstwą polietylenowej folii. Folia PE zabezpiecza śliniak przed przemakaniem, dzięki czemu chroni pacjenta przed zabrudzeniem ubrania. Poza tym dzięki folii płyny ustrojowe nie przedostaną się na fotel dentystyczny, czy też podłogę. Warto wiedzieć, że śliniaki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, np. żółtym, zielonym, fioletowym. Zestaw składa się np. z 50 sztuk śliniaków w rozmiarze 38 cm x 48 cm i z kieszenią o wielkości około 14 cm. Takie śliniaki doskonale sprawdzają się również w gabinetach kosmetycznych, zwłaszcza w trakcie zabiegów na twarzy.

Składane pokrowce na zagłówki

Fotele w gabinetach dentystycznych muszą przed każdym pacjentem być dokładnie wyczyszczone i zdezynfekowane. Ilość drobnoustrojów i zanieczyszczeń można ograniczyć, stosując specjalne ochraniacze, np. jednorazowe pokrowce na zagłówki. Są one wyprodukowane z bibuły i dodatkowo wzmocnione folią PE. Dopasowują się one do zagłówka i łatwo je szybko zdjąć. Istotne jest to, że są odporne na uszkodzenia, np. rozerwanie. Pokrowce mają różne warianty kolorystyczne.