Urządzenia protetyczne - funkcjonalne i nowoczesne | Molarr.pl

Urządzenia Protetyczne

Wysokiej jakości urządzenia protetyczne

Jedną z podstawowych dziedzin stomatologii jest protetyka. Dzięki niej możliwe stało się uzupełnianie braków w uzębieniu, odbudowa utraconych tkanek itp. Wiąże się to przede wszystkim...

Wysokiej jakości urządzenia protetyczne

Jedną z podstawowych dziedzin stomatologii jest protetyka. Dzięki niej możliwe stało się uzupełnianie braków w uzębieniu, odbudowa utraconych tkanek itp. Wiąże się to przede wszystkim z podwyższeniem komfortu pacjenta. Co ważne, na rynku dostępne są zaawansowane urządzenia protetyczne, które ułatwiają pracę i stwarzają wiele możliwości. W ofercie naszego sklepu internetowego również nie brakuje tego typu sprzętu. Dysponujemy m.in. formierzami próżniowymi, a także obcinarkami. Wszystkie urządzenia wyróżniają się wysoką wydajnością i wytrzymałością. Możesz mieć pewność, że będą Ci służyły naprawdę długo. Poza tym stawiamy wyłącznie na sprawdzony sprzęt, posiadający niezbędne atesty i certyfikaty.

Szeroki wybór urządzeń protetycznych do Twojego gabinetu

Chcesz wiedzieć, w jakie urządzenia protetyczne warto się wyposażyć? W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości obcinarki do gipsu. W zależności od Twoich potrzeb masz do wyboru warianty z tarczami korundowymi lub diamentowymi. Wyróżnia je doskonała twardość i skuteczność. Oprócz tego zwróć uwagę na oferowane przez nas formierze próżniowe. Nadają się one do płytek o różnej twardości i grubości. Dzięki nim możliwe jest niezwykle precyzyjne odwzorowanie i formowanie wgłębne. Formierze sprawdzają się np. do mostów czasowych, ochraniaczy łuków zębowych, szyn do wybielania zębów czy relaksacyjnych, łyżek wyciskowych, szablonów chirurgicznych i nie tylko.

Czym wyróżnia się nasz sprzęt protetyczny?

Zastanawiasz się, czym jeszcze wyróżnia się oferowany przez nas sprzęt protetyczny? Otóż przede wszystkim na uwagę zasługuje jego wykonanie. Urządzenia mają szczelne, wytrzymałe i estetyczne obudowy. Jednocześnie są one stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości. Poza tym nie sprawiają problemów w obsłudze. Nie zajmują też dużo miejsca, więc nadają się nawet do niewielkich gabinetów.

Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu protetycznego! Dzięki niemu poszerzysz zakres swoich usług, co na pewno docenią pacjenci.

Czytaj więcej

Aktywne filtry