Weterynaria

Weterynaria

Weterynaria – wysokiej jakości narzędzia

Opiekunowie coraz bardziej dbają o swoje zwierzęta i mają większą świadomość odnośnie do profilaktyki i leczenia. Nikogo nie dziwi już, że...

Weterynaria – wysokiej jakości narzędzia

Opiekunowie coraz bardziej dbają o swoje zwierzęta i mają większą świadomość odnośnie do profilaktyki i leczenia. Nikogo nie dziwi już, że potrzebni są specjaliści z zakresu np. stomatologii, czy też okulistyki weterynaryjnej. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne jest wysokiej jakości wyposażenie do gabinetu weterynaryjnego pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów. Narzędzia mają różne rozmiary, dzięki czemu można znaleźć zarówno te przeznaczone dla małych zwierząt, jak i gospodarskich. Wszystkie oferowane przez nas produkty wyróżniają się dużą wytrzymałością, gdyż zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Umożliwiają one komfortowe i precyzyjne wykonywanie wielu czynności medycznych. Istotne jest również to, że posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty. Są one całkowicie bezpieczne dla personelu i pacjentów. Większość produktów dostępnych w naszej ofercie jest wielokrotnego użytku i można z powodzeniem sterylizować je np. w autoklawie.

Niezbędne wyposażenie gabinetu weterynaryjnego

W naszej ofercie znajdziesz m.in. szeroki wybór narzędzi z zakresu chirurgii weterynaryjnej. Nie brakuje wysokiej jakości nożyczek, ostrzy i uchwytów do skalpela, kleszczyków, spinaków, łyżeczek, haków, pęset, igieł, rozwieraczy do ran, czy też odgryzaczy kostnych. Oprócz tego dysponujemy wszystkimi niezbędnymi narzędziami stomatologicznymi (dłutka, kleszcze, raspatory, sondy, szczękorozwieraki, lusterka), okulistycznymi (np. rozwieracze do powiek), a nawet otologicznymi (wzierniki). W naszym sklepie dostępne są także narzędzia do kastracji, instrumenty porodowe oraz kleszcze ginekologiczne. Nie brakuje również niezawodnych skalerów i narzędzi ortopedycznych. Poza tym możesz wyposażyć się w takie akcesoria jak np. skalpele i nici.

Czytaj więcej

Aktywne filtry