Kategorie

Odgryzacze kostne

Niezawodne odgryzacze kostne dla weterynarzy

Stomatolodzy i chirurdzy weterynaryjni w trakcie wykonywania różnego rodzaju zabiegów często muszą korzystać z odgryzaczy kostnych. Odgryzacze to instrumenty będące specyficzną odmianą kleszczy stomatologicznych. Dzięki nim możliwe jest niezwykle precyzyjne wyrównywanie ostrych brzegów wyrostków zębod...

Niezawodne odgryzacze kostne dla weterynarzy

Stomatolodzy i chirurdzy weterynaryjni w trakcie wykonywania różnego rodzaju zabiegów często muszą korzystać z odgryzaczy kostnych. Odgryzacze to instrumenty będące specyficzną odmianą kleszczy stomatologicznych. Dzięki nim możliwe jest niezwykle precyzyjne wyrównywanie ostrych brzegów wyrostków zębodołowych, ale mogą być też pomocne podczas przebijania lub rozłupywania kości. Warto wiedzieć, że można z nich korzystać zarówno w trakcie cięcia delikatnych fragmentów kostnych, jak i przy przekształcaniu struktur kostnych. Co więcej, znajdują one także zastosowanie podczas amputacji.

Szeroka oferta weterynaryjnych odgryzaczy kostnych

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz m.in. wytrzymałe odgryzacze kostne renomowanych marek, które wyposażone są w ergonomiczne, antypoślizgowe rękojeści. Umożliwiają one stabilny i bezpieczny chwyt narzędzia. Nie brakuje u nas różnych rodzajów odgryzaczy, o odmiennych wymiarach, kształcie i przeznaczeniu.

Dostępne w naszym sklepie odgryzacze kostne są bardzo wytrzymałe i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Z łatwością wykonasz za ich pomocą żłobienia oraz będziesz móc precyzyjnie dłubać zewnętrzną stronę kości w celu usunięcia jej fragmentów. Umożliwiają one sprawne odsłonięcie obszaru pracy. Odgryzacze są wyposażone w masywne szczęki o bardzo ostrych krawędziach, gwarantujących szczególnie efektywne i dokładne gryzienie. Pozwala to poszerzać wykonywane wcześniej otwory. Możliwe jest również tworzenie małych okienek w strukturach kostnych. Warto wiedzieć, że szczęki oferowanych przez nas odgryzaczy kostnych wyposażone są także w mechanizm przegubowy, który znacznie zwiększa precyzję chirurgiczną. Maksymalną kontrolę nad narzędziem zapewnia natomiast ergonomiczna rękojeść.

Więcej

Odgryzacze kostne 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów