Kategorie

Łyżeczki do ran

Precyzyjne weterynaryjne łyżeczki do ran

Przeprowadzanie zabiegów weterynaryjnych wymaga odpowiedniego wyposażenia gabinetu. Wiele przypadków może wymagać użycia łyżeczek. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości weterynaryjne łyżeczki do ran. Umożliwiają one precyzyjne i bezpieczne wykonywanie zabiegów. Dzięki nim szyb...

Precyzyjne weterynaryjne łyżeczki do ran

Przeprowadzanie zabiegów weterynaryjnych wymaga odpowiedniego wyposażenia gabinetu. Wiele przypadków może wymagać użycia łyżeczek. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości weterynaryjne łyżeczki do ran. Umożliwiają one precyzyjne i bezpieczne wykonywanie zabiegów. Dzięki nim szybko i dokładnie oczyścisz zarówno małe, jak i duże oraz skomplikowane rany. Jest to bardzo ważne przed dalszymi czynnościami medycznymi. Oprócz tego łyżeczki mogą się przydać podczas usuwania odłamków zębów lub ziarniny z zębodołu, a także służyć do wyłuszczania zmian zapalnych. Warto wiedzieć, że oferowane przez nas produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów i posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty. Ponadto są one objęte dwuletnią gwarancją i dodatkowo rocznym ubezpieczeniem.

Szeroki wybór weterynaryjnych łyżeczek do ran

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór łyżeczek do ran, niezbędnych w każdym gabinecie weterynaryjnym. Oferowane przez nas narzędzia zostały wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne i działanie środków chemicznych. Warto wiedzieć, że dostępne są różne modele łyżeczek, mające odmienne kształty i rozmiary. Znajdziesz u nas m.in. łyżeczki jedno- oraz dwustronne, o prostych lub zagiętych mniejszych i większych końcówkach. Każda z nich sprawdzi się w przypadku innych ran i gatunków zwierząt. Niektóre przeznaczone są konkretnie do chirurgii stomatologicznej. Istotne jest to, iż wszystkie łyżeczki dostępne w naszym sklepie mają antypoślizgowe i ergonomiczne uchwyty, ułatwiające prowadzenie narzędzia w trakcie operacji i zwiększające precyzję wykonywanych czynności. Dzięki temu są one bardzo bezpieczne zarówno dla personelu, jak i pacjentów.

Więcej

Łyżeczki do ran 

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 20 elementów