Końcówki do piezochirurgii

Końcówki do piezochirurgii

Wysokiej jakości precyzyjne końcówki do piezochirurgii 

Piezochirurgia jest coraz częściej wykorzystywana w nowoczesnej stomatologii. Pod wieloma względami przewyższa ona klasyczne...

Wysokiej jakości precyzyjne końcówki do piezochirurgii 

Piezochirurgia jest coraz częściej wykorzystywana w nowoczesnej stomatologii. Pod wieloma względami przewyższa ona klasyczne techniki chirurgiczne. Przede wszystkim pozwala na cięcie mikrometryczne - bardzo precyzyjne i bezpieczne dla pacjenta. Ogranicza ono utratę tkanki kostnej oraz zniszczenia tkanek miękkich. W naszym sklepie internetowym oferujemy różnego rodzaju końcówki do piezochirurgii. Stosując je, można znacznie skrócić czas wykonywania zabiegu i zwiększyć precyzję działania. 

Końcówki do piezochirurgii i ich szerokie zastosowanie 

Maszyny piezochirurgiczne są wykorzystywane na co dzień m.in. w chirurgii periodontycznej czy stomatologicznej. Końcówki do piezochirurgii to akcesoria, bez których nie można z nich w pełni korzystać. Poszczególne elementy dostępne w naszej ofercie różnią się między sobą np. typem ostrza czy zastosowaniem. Tego typu narzędzia powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym gabinecie stomatologicznym. 

Praktyczne i funkcjonalne końcówki do piezochirurgii 

Dostępne w naszym sklepie internetowym końcówki do piezochirurgii to produkty wysokiej jakości. Wyróżniają się one znaczną wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Przeznaczone są m.in. do zabiegów ekstrakcji, implantacji, zabiegów perio, endodoncji czy chirurgii kości. Piezochirurgia cieszy się coraz większą popularnością, bo cechuje się niską traumatyzacją tkanek. W tym przypadku pole operacyjne w zasadzie jest pozbawione krwi. Można pracować blisko nerwów i nie powodować ich podrażnienia. Wszystkie ruchy są dokładne i bezbolesne dla pacjenta. Proces rekonwalescencji po tego typu zabiegach przebiega szybko i bardzo skutecznie, gdyż piezochirurgia nie uszkadza tkanek i nie wywołuje żadnych krwawień. 

Czytaj więcej

Aktywne filtry