Pomoce Dydaktyczne

Pomoce Dydaktyczne

Pomoce dydaktyczne dla studentów i nie tylko

Fantomy dentystyczne, szczęki i pojedyncze zęby to doskonałe pomoce dydaktyczne dla studentów stomatologii oraz stażystów. Mogą one także...

Pomoce dydaktyczne dla studentów i nie tylko

Fantomy dentystyczne, szczęki i pojedyncze zęby to doskonałe pomoce dydaktyczne dla studentów stomatologii oraz stażystów. Mogą one także służyć jako materiał do celów ilustracyjnych dla pacjenta. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór produktów, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas pomoce odpowiadające jego oczekiwaniom. Ponadto oferujemy endodontyczne zestawy szkoleniowe i bloczki do ćwiczeń z pilnikami. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy w naszym sklepie online.

Głowy treningowe z kompletem zębów górnych i dolnych

Dostępne wśród naszego asortymentu fantomy dentystyczne to modele, które można zamontować do stołu, stolika, krzesła, czy też unitu stomatologicznego. Elastyczna guma imituje zachowanie skóry. Wszystkie głowy treningowe zawierają komplet zębów górnych i dolnych. Anatomiczny kształt i zastosowane materiały dają studentom i stażystom poczucie, że leczą prawdziwego pacjenta. Wszystkie produkty zostały wykonane z trwałych materiałów, które są odporne na uszkodzenia. Są łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Przekonaj się o tym sam!

Szczęki treningowe i pojedyncze zęby szkoleniowe

Wśród pomocy dydaktycznych proponujemy także bogaty wybór szczęk treningowych i pojedynczych zębów. To produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Stanowią one kompletne akcesorium szkoleniowe dla wszystkich tych, którzy chcą przećwiczyć zdobytą wiedzę. Mogą także służyć jako pomoc podczas wyjaśniania pacjentowi procesu leczenia. W naszym sklepie możesz wybierać spośród wielu modeli, do których możesz dokupić zęby i łatwo je wymienić. Oferowane przez nas akcesoria dostępne są w atrakcyjnych cenach. Skorzystaj z bogatej oferty i wybierz niezawodne pomoce dydaktyczne. 

Czytaj więcej

Aktywne filtry