Kasety do Sterylizacji

Kasety do sterylizacji

Sterylizacja to proces, który służy całkowitemu zabiciu drobnoustrojów, niemożliwych do usunięcia podczas standardowego czyszczenia lub dezynfekcji. Jest on...

Kasety do sterylizacji

Sterylizacja to proces, który służy całkowitemu zabiciu drobnoustrojów, niemożliwych do usunięcia podczas standardowego czyszczenia lub dezynfekcji. Jest on obowiązkowy dla gabinetów medycznych, kosmetycznych itp. Przed sterylizacją należy odpowiednio przygotować do niej narzędzia, między innymi osuszyć i zapakować. Przechowywanie narzędzi zarówno przed, w trakcie, jak i po sterylizacji jest bardzo ważne. Od tego może zależeć bezpieczeństwo późniejszego korzystania z nich.

Kasety chirurgiczne

W naszym sklepie internetowym dostępne są różnej wielkości kasety chirurgiczne marki ORIMED, przeznaczone do przechowywania i sterylizacji narzędzi medycznych. Pojemniki te są przystosowane do transportu instrumentów chirurgicznych w różnych warunkach i chronią je przed zabrudzeniem oraz uszkodzeniem. Kasety wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Na silikonowych półeczkach można szybko i wygodnie układać narzędzia. Warto wiedzieć, że są to kasety uniwersalne, pasujące do większości autoklawów. Część kaset wyposażona jest w zamek na zatrzask, a część w zamek „twist”. Oba zamknięcia skutecznie zabezpieczają opakowanie przed niepożądanym otwarciem. W większość z nich można zapakować 7-10 sztuk instrumentów medycznych. Nadają się one również do przechowywania probówek.

Kaseta prasująca do PRF

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również kasetę prasującą do PRF firmy ORIMED. PRF to skrót oznaczający fibrynę bogatopłytkową, wykorzystywaną podczas zabiegów augmentacyjnych. Stosuje się ją podczas leczenia chirurgicznego i implantologicznego niedoborów tkanek miękkich i twardych. PRF może m.in. przyśpieszyć gojenie ran. Kaseta prasująca do PRF wykonana została z trwałych materiałów. Jej wymiary to 18x8x4.5 cm. Produkt objęty jest gwarancją i ubezpieczeniem.

Czytaj więcej

Aktywne filtry