Kategorie

Pęsety Mikrochirurgiczne

Pęsety mikrochirurgiczne

Pęsety mikrochirurgiczne stosowane są przez lekarzy, przede wszystkim do wykonywania precyzyjnych zabiegów. Doskonale sprawdzają się podczas pracy z małymi elementami. Zapewniają mocny i stabilny chwyt. Oferowane przez nas pęsety mikrochirurgiczne uznanej marki ORIMED są bardzo wygodne w użyciu, a co najważniejsze, nie m...

Pęsety mikrochirurgiczne

Pęsety mikrochirurgiczne stosowane są przez lekarzy, przede wszystkim do wykonywania precyzyjnych zabiegów. Doskonale sprawdzają się podczas pracy z małymi elementami. Zapewniają mocny i stabilny chwyt. Oferowane przez nas pęsety mikrochirurgiczne uznanej marki ORIMED są bardzo wygodne w użyciu, a co najważniejsze, nie męczą dłoni. Wyprodukowane zostały ze stali chirurgicznej wysokiej jakości, dzięki czemu są odporne na ewentualne uszkodzenia podczas dezynfekcji i sterylizacji. Narzędzia te objęte są dwuletnią gwarancją i rocznym ubezpieczeniem, w związku z czym nie musisz obawiać się o utratę pieniędzy. Warto także wiedzieć, że wszystkie nasze pęsety posiadają niezbędne certyfikaty poświadczające ich jakości i bezpieczeństwo.

Rodzaje pęset mikrochirurgicznych

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz różne rozmiary pęset mikrochirurgicznych. Dostępne są pęsety o długości 8.5 cm, 11.5 cm, 12 cm, 15.5 cm, a także 18 cm. Dysponujemy pęsetami z domieszkami innych materiałów niż stal, np. z zabezpieczającą i eliminującą refleksy powłoką ceramiczną, wytrzymałe pęsety tytanowe, czy też z nasypem diamentowym albo wkładką utwardzaną węglikiem spiekanym TC. Oprócz tego różnią się one także kształtem. Wyróżniamy:

- pęsety proste – klasyczne, o szerokim zastosowaniu

- pęsety wygięte – doskonale sprawdzają się w przypadku trudno dostępnych miejsc

- pęsety z ząbkiem – umożliwiają mocny chwyt zwartych tkanek i narządów, mają dodatkowe ząbki w części zaciskającej

- pęsety anatomiczne – umożliwiają podtrzymanie delikatnych tkanek, w części zaciskającej nie mają ząbków

- pęsety oczne – wyposażone w okrągłe otwory.

Ponadto nasze produkty mają różną giętkość, wagę i warianty uchwytów. Wybór zależy oczywiście od tego, jakie funkcje mają pełnić i jakie są dla Ciebie najwygodniejsze.


Więcej

Pęsety Mikrochirurgiczne 

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów