Końcówki Stomatologiczne kątnice na mikrosilnik , kątnice turbinowe , szybkozłączki , główki kątnicy , korpusy kątnicy.

Końcówki Stomatologiczne

Wysokiej jakości końcówki stomatologiczne 

Końcówki stomatologiczne to niewielkich rozmiarów akcesoria wykorzystywane na co dzień w gabinetach dentystycznych. Są to wszelkiego rodzaju...

Wysokiej jakości końcówki stomatologiczne 

Końcówki stomatologiczne to niewielkich rozmiarów akcesoria wykorzystywane na co dzień w gabinetach dentystycznych. Są to wszelkiego rodzaju kątnice, szybkozłączki czy prostnice. Służą one głównie do opracowywania zęba w trakcie jego leczenia. Dlatego muszą być to produkty wysokiej jakości. To gwarantuje skrócenie czasu pracy i jednocześnie zapewnia pacjentom bezpieczeństwo. Tego typu elementy można znaleźć w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego. 

Końcówki stomatologiczne - kątnice turbinowe i kątnice na mikrosilnik

Końcówki stomatologiczne dostępne w naszej ofercie to narzędzia łatwe do czyszczenia i konserwacji. Są to produkty wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów na rynku. Wyróżniają się więc dużą żywotnością. Skonstruowane są w taki sposób, że zapewniają wygodę działania w czasie opracowywania zębów. Sprawiają, że komfortowo czuje się zarówno pacjent, jak i lekarz. 

Popularne końcówki stomatologiczne i ich zastosowanie 

Końcówki stomatologiczne to podstawowe wyposażenie każdego gabinetu stomatologicznego. W normalnych warunkach wykorzystywane powinny być przez rok, ale w praktyce bywa różnie. Są to elementy, które wymagają starannej pielęgnacji. W ten sposób można zwiększyć ich żywotność. Kluczem do sukcesu jest konserwacja końcówek stomatologicznych. Powinny być one czyszczone i smarowane. Istnieją zresztą specjalne urządzenia służące do ich automatycznego czyszczenia i konserwacji. Są one nieocenione wszędzie tam, gdzie liczba wykorzystywanych na co dzień końcówek stomatologicznych jest znaczna. Brak regularności przy czyszczeniu sprzętu dentystycznego kończy się jego szybkim zużyciem mechanicznym. Dodatkowo może ulec pogorszeniu jego praca. Zapraszamy do kontaktu! 

Czytaj więcej

Aktywne filtry