Chirurgia i Implantologia

Chirurgia i Implantologia

Chirurgia i implantologia wymagają specjalistycznych narzędzi

W chirurgii i implantologii od lat używa się specjalistycznych narzędzi i materiałów. Tworzone są one specjalnie do użytku w...

Chirurgia i implantologia wymagają specjalistycznych narzędzi

W chirurgii i implantologii od lat używa się specjalistycznych narzędzi i materiałów. Tworzone są one specjalnie do użytku w tych właśnie dziedzinach medycyny. Ułatwiają przeprowadzenie wszelkich zabiegów i stanowią nieodłączną ich część. Gdyby ich zabrakło, zdecydowana większość czynności nie byłaby możliwa do wykonania. Materiały te są więc niezbędne, a sposobów na ich wykorzystanie stale przybywa.

Rodzaje materiałów chirurgicznych

Rodzajów narzędzi chirurgicznych jest niezliczona ilość. Różnią się one jednak przeznaczeniem, budową, właściwościami, a nawet sposobem zastosowania. W zależności więc od tego, czego szukasz, powinieneś mieć na uwadze wszystkie te kwestie. Przykładowymi narzędziami w chirurgii i implantologii są powszechnie znane strzykawki ze znieczuleniem bądź kleszcze. Często słyszy się też o pęsetach mikrochirurgicznych oraz kasetach do sterylizacji. 

Materiały dostępne w naszej ofercie

Niezbędne do zabiegów chirurgicznych narzędzia najlepiej mieć uporządkowane w jednym miejscu. Tak właśnie wygląda to w naszym sklepie. W zakładce Chirurgia i implantologia trafisz na jasny i widoczny zbiór różnorodnych materiałów. W zależności od tego, czego szukasz, u nas powinieneś znaleźć bez większych problemów. Posiadamy wiele rodzajów implantów, ale też membrany nieresorbowalne i kolagenowe. Niektóre z nich wzmocnione są samym tytanem. Prócz tego znajdziesz tutaj wszelkie narzędzia luksujące, osteotomy, kleszcze, lusterka do resekcji oraz młotki implantologiczne. Szukasz czegoś jeszcze innego? Co powiesz na kostne skrobaczki lub młynki do materiału kostnego? Ponadto oferujemy też duży wybór raspatorów i dźwigni korzeniowych. Narzędzia takie jak zwyczajne nożyczki chirurgiczne nie są wyjątkiem. Posiadamy je w wielu rodzajach i długościach, tak aby każdy znalazł to, czego aktualnie szuka.

Czytaj więcej

Aktywne filtry