Profesjonalne negatoskopy - trwałe i praktyczne | Molarr.pl

Negatoskopy

Wysokiej jakości negatoskopy do Twojego gabinetu

W stomatologii konieczna jest niekiedy ocena stanu uzębienia pacjenta przy pomocy badania RTG. Z tego względu w Twoim gabinecie dentystycznym może przydać się negatoskop. Jest...

Wysokiej jakości negatoskopy do Twojego gabinetu

W stomatologii konieczna jest niekiedy ocena stanu uzębienia pacjenta przy pomocy badania RTG. Z tego względu w Twoim gabinecie dentystycznym może przydać się negatoskop. Jest to urządzenie, które służy do przeglądania negatywów, zwłaszcza w postaci zdjęć rentgenowskich. Każdy negatoskop jest zbudowany ze źródła światła o regulowanym natężeniu, a także białej, matowej i podświetlonej płyty. To właśnie na tej płycie umieszcza się zdjęcie rentgenowskie, które można następnie oglądać i oceniać stan pacjenta.

Warto wiedzieć, że w ofercie naszej hurtowni internetowej znajdziesz wysokiej jakości negatoskopy, które doskonale sprawdzają się w stomatologii. Co ważne, dysponujemy sprzętem pochodzącym wyłącznie od renomowanych producentów np. Ultra-Viol. Możesz mieć pewność, że zakupione u nas urządzenie posłuży Ci bardzo długo.

Negatoskopy klatkowe – szeroki wybór urządzeń

Musisz mieć świadomość tego, że w stomatologii zazwyczaj korzysta się z negatoskopów klatkowych. Czym się wyróżnia taki sprzęt? Otóż ma on podział na pola, na których umieszcza się zdjęcia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno jednoklatkowy negatoskop, jak i dwu-, trzy-, a nawet czteroklatkowy. Wybór zależy wyłącznie od Twoich potrzeb. Istotne jest to, że można z nich korzystać także do oceny zdjęć tomograficznych. Bez wątpienia takie rozwiązanie ułatwia interpretację wyników badań.

Czym wyróżniają się nasze negatoskopy?

Zastanawiasz się, dlaczego warto postawić właśnie na nasze negatoskopy? Przede wszystkim gwarantują one wysoką jakość obrazu, co jest bardzo ważne dla poprawnej diagnozy. Mają one odpowiednią jasność oraz kontrast i pozwalają na wizualizację najmniejszych detali. Poza tym korzystanie z negatoskopu jest naprawdę wygodne. Nie musisz obawiać się, że jego światło będzie męczyło Twoje oczy, ponieważ jest ono bardzo łagodne. Na uwagę zasługuje też brak efektu drżenia światła, który jest drażniący i niekorzystny dla wzroku, a ponadto utrudnia pracę.

Czytaj więcej

Aktywne filtry