Apteczki Stomatologiczne

Apteczki Stomatologiczne

Apteczki stomatologiczne jako niezbędne wyposażenie gabinetu

Pierwsza pomoc to wykonywanie podstawowych czynności, dzięki którym można uratować zdrowie lub życie. Nie wystarczy tylko do...

Apteczki stomatologiczne jako niezbędne wyposażenie gabinetu

Pierwsza pomoc to wykonywanie podstawowych czynności, dzięki którym można uratować zdrowie lub życie. Nie wystarczy tylko do tego odpowiednia wiedza, ale także narzędzia. Dlatego też apteczki stomatologiczne to niezbędne wyposażenie każdego gabinetu dentystycznego. Torby medyczne, które znajdziesz wśród naszego asortymentu, zawierają wysokiej jakości materiały opatrunkowe, akcesoria i sprzęt. Oferowane przez nas zestawy spełniają europejskie normy DIN. Dzięki jaskrawemu kolorowi i specjalnemu oznakowaniu szybko znajdziesz zestaw w sytuacji zagrożenia życia. 

Profesjonalne apteczki stomatologiczne

Dobrze wyposażona apteczka zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twoim pacjentom. Dlatego też w ofercie naszego sklepu znajdziesz zestawy do udzielania pierwszej pomocy, które oprócz podstawowych elementów takich jak materiały opatrunkowe, powinny zawierać specjalistyczne przyrządy. Nasze torby medyczne składają się między innymi z zestawu do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, uzyskiwania dostępu donaczyniowego i płynoterapii, a także wentylacji. Oferujemy apteczki Basic, Lux i Oxygen. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Różne wielkości apteczek stomatologicznych

Apteczki stomatologiczne dostępne są w różnych wielkościach. Wykonane są one z wysokiej jakości materiałów, które chronią sprzęt i materiały opatrunkowe przed uszkodzeniem, zniszczeniem oraz wilgocią. Ich obecność w gabinecie dentystycznym umożliwi Ci przeprowadzenie szybkiej akcji ratunkowej. Torby medyczne wyposażone są w dodatkowe kieszenie i przegrody, więc możesz je dopasować do Twoich potrzeb. Wszystkie produkty charakteryzują się również doskonałym rozplanowaniem i bardzo dobrym dostępem do całej zawartości. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz apteczkę do Twojego gabinetu dentystycznego.

Czytaj więcej

Aktywne filtry