Filce

Filce

Wysokiej jakości filce polerskie

W protetyce niezwykle ważne jest polerowanie, które wymaga użycia specjalnych produktów polerskich. Ogromną popularnością cieszą się filce, cechujące się...

Wysokiej jakości filce polerskie

W protetyce niezwykle ważne jest polerowanie, które wymaga użycia specjalnych produktów polerskich. Ogromną popularnością cieszą się filce, cechujące się bardzo szerokim zastosowaniem. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości filce polerskie, które mają zwartą budowę i wyróżnia je doskonała odporność na ścieranie. Nasze produkty nie rozwarstwiają się i nie zostawiają rys lub szram na obrabianej powierzchni. Nie musisz również obawiać się o to, że filc rozpadnie się podczas Twojej pracy. Bez wątpienia posłuży Ci on naprawdę długo. Warto wiedzieć, że znajdziesz u nas zarówno filce na mandrylach, jak i filce okrągłe oraz w kształcie stożków. Poszczególne rodzaje dostępne są ponadto w różnych rozmiarach. Wybór zależny jest przede wszystkim od Twoich potrzeb.

Funkcjonalne filce do polerowania

W ofercie naszego sklepu internetowego nie brakuje filców, które przeznaczone są do polerowania różnych materiałów np. chromu, akrylu, metali szlachetnych, tytanu, kobaltu, aluminium, stali nierdzewnej itp. Dzięki nim możesz uzyskać bardzo wysoki połysk. Co więcej, nadają się one do pracy zarówno na mokro, jak i na sucho. Doskonale współgrają ze specjalnymi pastami polerskimi, również tymi szczególnie twardymi. Istotne jest również to, że umożliwiają one polerowanie nawet w niezwykle trudno dostępnych miejscach. Można z nich korzystać za pomocą ręcznych wiertarek albo szlifierek palcowych. Warto wiedzieć, że wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są długą gwarancją, a także posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty jakości. Posługiwanie się nimi jest bardzo wygodne, bezpieczne i intuicyjne. Z powodzeniem mogą po nie sięgać również osoby początkujące, niemające dużego doświadczenia w pracach protetycznych i polerskich.

Czytaj więcej

Aktywne filtry