Boki Dolne

Boki Dolne

Wytrzymałe zęby akrylowe Classic Plus – boki dolne

Wielu pacjentów, zarówno w podeszłym wieku, jak i młodszych boryka się z problemem niepełnego uzębienia, a nawet całkowitej utraty...

Wytrzymałe zęby akrylowe Classic Plus – boki dolne

Wielu pacjentów, zarówno w podeszłym wieku, jak i młodszych boryka się z problemem niepełnego uzębienia, a nawet całkowitej utraty zębów. Niezbędne wówczas okazują się wysokiej jakości protezy. Wbrew pozorom istotne są nie tylko protezy przednie, ale także boki, które odgrywają ogromną rolę podczas spożywania posiłków. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości akrylowe boki dolne. Zęby Classic Plus są bardzo ekonomiczne i komfortowe, świetnie sprawdzają się praktycznie u każdego. Zęby akrylowe zostały wyprodukowane z wytrzymałych materiałów, zgodnie z obowiązującymi normami medycznymi.

Boki dolne Classic Plus – zalety akrylowych protez

W naszym sklepie internetowym dostępne są boki dolne Classic Plus, które wykonano z bardzo wytrzymałego akrylu, odpornego na wszelkie zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu posłużą one każdemu pacjentowi przez długi czas. Ważne jest również to, że prezentują się one bardzo estetycznie i naturalnie. Wyglądają jak prawdziwe zęby, toteż nikt nie zorientuje się nawet, że w rzeczywistości są sztuczne. Boki dolne Classic Plus pozwalają poczuć się naprawdę swobodnie. Co więcej, zęby akrylowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Pozwala to na dobranie barwy zbliżonej do koloru naturalnego uzębienia danego pacjenta. Zaletą zębów akrylowych Classic Plus jest też wygoda ich użytkowania. Zazwyczaj pacjent w ogóle nie czuje, że ma założone protezy. Nie powodują one dyskomfortu, alergii, czy też dokuczliwych podrażnień. Istotny jest ponadto fakt, iż takie zęby nie utrudniają codziennych czynności, a wręcz wspomagają np. spożywanie posiłków. Z pewnością nikt nie będzie miał problemu z ich czyszczeniem. Warto także wiedzieć, że protezy akrylowe są refundowane przez NFZ.

Czytaj więcej

Aktywne filtry