Kategorie

Boki Dolne

Wytrzymałe zęby akrylowe Classic Plus – boki dolne

Wielu pacjentów, zarówno w podeszłym wieku, jak i młodszych boryka się z problemem niepełnego uzębienia, a nawet całkowitej utraty zębów. Niezbędne wówczas okazują się wysokiej jakości protezy. Wbrew pozorom istotne są nie tylko protezy przednie, ale także boki, które odgrywają ogromną rolę podc...

Wytrzymałe zęby akrylowe Classic Plus – boki dolne

Wielu pacjentów, zarówno w podeszłym wieku, jak i młodszych boryka się z problemem niepełnego uzębienia, a nawet całkowitej utraty zębów. Niezbędne wówczas okazują się wysokiej jakości protezy. Wbrew pozorom istotne są nie tylko protezy przednie, ale także boki, które odgrywają ogromną rolę podczas spożywania posiłków. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości akrylowe boki dolne. Zęby Classic Plus są bardzo ekonomiczne i komfortowe, świetnie sprawdzają się praktycznie u każdego. Zęby akrylowe zostały wyprodukowane z wytrzymałych materiałów, zgodnie z obowiązującymi normami medycznymi.

Boki dolne Classic Plus – zalety akrylowych protez

W naszym sklepie internetowym dostępne są boki dolne Classic Plus, które wykonano z bardzo wytrzymałego akrylu, odpornego na wszelkie zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu posłużą one każdemu pacjentowi przez długi czas. Ważne jest również to, że prezentują się one bardzo estetycznie i naturalnie. Wyglądają jak prawdziwe zęby, toteż nikt nie zorientuje się nawet, że w rzeczywistości są sztuczne. Boki dolne Classic Plus pozwalają poczuć się naprawdę swobodnie. Co więcej, zęby akrylowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Pozwala to na dobranie barwy zbliżonej do koloru naturalnego uzębienia danego pacjenta. Zaletą zębów akrylowych Classic Plus jest też wygoda ich użytkowania. Zazwyczaj pacjent w ogóle nie czuje, że ma założone protezy. Nie powodują one dyskomfortu, alergii, czy też dokuczliwych podrażnień. Istotny jest ponadto fakt, iż takie zęby nie utrudniają codziennych czynności, a wręcz wspomagają np. spożywanie posiłków. Z pewnością nikt nie będzie miał problemu z ich czyszczeniem. Warto także wiedzieć, że protezy akrylowe są refundowane przez NFZ.

Więcej

Boki Dolne 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów