Wiertła Stomatologiczne

Wiertła Stomatologiczne / Zestawy Wierteł Stomatologicznych

Wiertła stomatologiczne i zestawy do preparacji tkanek twardych

W stomatologii używanie przeróżnych specjalistycznych sprzętów jest na porządku dziennym. Stomatologowie bez przerwy mają...

Wiertła stomatologiczne i zestawy do preparacji tkanek twardych

W stomatologii używanie przeróżnych specjalistycznych sprzętów jest na porządku dziennym. Stomatologowie bez przerwy mają styczność z przyrządami, którymi posługują się podczas badań i zabiegów. Urządzenia te mają na celu wspomóc lekarza podczas jego pracy i umożliwić wykonanie wielu przeróżnych metod terapii i leczenia. Z roku na rok też powstaje tych sprzętów coraz więcej. To przekłada się zaś na coraz lepsze wyniki wszelkich zabiegów i szybszą możliwość ich przeprowadzenia. Doskonałym przykładem takich urządzeń są wiertła stomatologiczne oraz zestawy do preparacji tkanek twardych.

Czym są te narzędzia?

Wiertła stomatologiczne są najczęściej używanymi przez lekarzy urządzeniami. Znajdują się w niemal każdym gabinecie stomatologicznym i stosowane są do wielu rodzajów zabiegów. Istnieje wiele typów takich wierteł, a każde z nich jest przystosowane do innej czynności. Różnią się więc zastosowaniem, co oznacza też, że posiadają inne kształty, ceny i właściwości. Zestawy do preparacji tkanek twardych są zaś zestawami wierteł przeznaczonymi dokładnie do tego, co mówi ich nazwa. 

Wiertła, które znajdziesz w naszej ofercie

Specjalnie dla wymagających profesjonalistów, przygotowaliśmy ogromny wybór różnorodnych wierteł. Znajdziesz tutaj wiertła wprowadzające kalibrujące, chirurgiczne i nie tylko. Dostaniesz je w kilku wariantach. Pojedyncze lub w zestawach. Koniecznie więc zwróć uwagę na nasze wiertła Munce, których mamy wiele. Jedno to za mało i potrzebujesz czegoś w pakiecie? Zastanów się nad naszymi zestawami do preparacji tkanek twardych Direct Lateral Set. Oferujemy również wiertło FG do cyrkonu ZB2MLC bądź ZB6LLC. Do przecinania koron zaś zastanów się nad wiertłem węglikowym FG do metalu przecinania koron. Ponadto znajdziesz tutaj kilka produktów Jota z serii C141A, C141F i C151.

Czytaj więcej

Aktywne filtry