Piaskarki stomatologiczne - Skuteczność i precyzja - Molarr

Piaskarki

Skuteczne piaskarki stomatologiczne

Wiele osób boryka się z problemem kamienia nazębnego. Przypadłość ta na pewno występuje również u Twoich pacjentów. W związku z tym warto zaoferować im możliwość...

Skuteczne piaskarki stomatologiczne

Wiele osób boryka się z problemem kamienia nazębnego. Przypadłość ta na pewno występuje również u Twoich pacjentów. W związku z tym warto zaoferować im możliwość skutecznego czyszczenia kamienia znajdującego się na powierzchni zębów. Przydadzą Ci się do tego wysokiej jakości piaskarki, które znajdziesz w asortymencie naszego sklepu internetowego. Co ważne, są to nie tylko urządzenia usuwające kamień, ale również powierzchniowe przebarwienia. Poza tym mogą one pomóc ochronić zęby przed rozwojem niebezpiecznej próchnicy.

Dlaczego warto sięgnąć po naszą piaskarkę?

Zastanawiasz się, dlaczego warto sięgnąć po naszą piaskarkę? Musisz mieć świadomość tego, iż nasze piaskarki stomatologiczne są ergonomiczne i wygodne w użytkowaniu. Dzięki nim osiągniesz wysoką precyzję pracy. Na uwagę zasługuje także fakt, że zostały wykonane z solidnych i trwałych materiałów, więc na pewno posłużą Ci bardzo długo. Komfort, który zapewniają dostępne u nas piaskarki abrazyjne, z pewnością docenią również Twoi pacjenci. Możesz mieć pewność, że zabieg piaskowania w gabinecie stomatologicznym nie będzie już budził w nich przerażenia.

Jak działa piaskarka stomatologiczna?

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że poszczególne piaskarki różnią się nieco działaniem. Musisz jednak wiedzieć, że każda piaskarka generuje strumień pod dużym ciśnieniem. Zazwyczaj składa się on z wody i dodanych do niej aktywnych składników oraz drobin czyszczących. Często są to m.in. piaski o różnej gramaturze. Ich zadaniem i głównym celem zabiegu jest dotarcie nawet do trudno do dostępnych przestrzeni międzyzębowych.

Piasek w różnych smakach

Co ważne, piaskarka stomatologiczna może wykorzystywać piaski, które mają różne smaki. Jest to świetne rozwiązanie dla pacjentów, którzy boją się takich zabiegów. Poza tym mieszanki w różnych smakach sprawiają, że zabieg staje się atrakcyjny nawet dla dzieci.

Niezawodna piaskarka - stomatologia komfortowa dla pacjenta i lekarza

Zastanawiasz się, jakie jeszcze zalety i właściwości ma każda oferowana przez nas piaskarka dentystyczna? Oto najważniejsze z nich:

  • ergonomiczny kształt pozwala na wygodne i precyzyjne sterowanie narzędziem w jamie ustnej pacjenta;

  • optymalna siła czyszczenia;

  • niskie koszty eksploatacji;

  • atrakcyjna cena urządzeń;

  • wysoka efektywność każdego zabiegu;

  • niewielka średnica dysz, która zwiększa bezpieczeństwo piaskowania;

  • możliwość wyboru, pod jakim ciśnieniem ma pracować urządzenie;

  • sprawne piaskowanie bez dyskomfortu pacjenta;

  • oferujemy także piaskarki stomatologiczne idealne do zabiegu wykonywanego u dzieci.

Plusem jest też fakt, iż dysponujemy piaskarkami z płaszczem wodnym, który otacza strumień ścierny i w dużym stopniu zapobiega pyleniu.

Piaskarka stomatologiczna - duży wybór nowoczesnych urządzeń

Warto wiedzieć, że wśród naszego asortymentu znajdziesz naprawdę duży wybór piaskarek. Dostępne są m.in. urządzenia na szybkozłączkę lub rękaw. Poza tym oferujemy piaskarki w różnych rozmiarach. W razie potrzeby wyposażysz się u nas nawet w mikropiaskarki. Istotne jest to, że stawiamy wyłącznie na nowoczesne urządzenia pochodzące od renomowanych producentów.

Co ważne, w naszej ofercie znajdziesz także piaskarki w zestawie z ultradźwiękowymi i bezbolesnymi skalerami. Dobrym rozwiązaniem może być zakup urządzenia 2w1. Taka piaskarka jest bezinwazyjna, a jej ergonomiczny kształt znacznie ułatwia pracę. Możesz także postawić na urządzenia, w których drobny piasek zamieniony jest na znacznie mniej pylący tlenek glinu.

Akcesoria do piaskarek

Musisz mieć świadomość tego, że w ofercie sklepu internetowego Molarr znajdziesz także akcesoria, które razem z piaskarkami usprawnią usuwanie płytki nazębnej pacjenta. Są to m.in. wymienne dysze o różnych kątach.

Nie zwlekaj i już teraz sięgnij po dostępne u nas piaskarki stomatologiczne, które zapewnią Ci doskonałe wyniki leczenia. Możesz mieć pewność, że nasze produkty spełnią oczekiwania zarówno Twoje, jak i Twoich pacjentów.

Czytaj więcej

Aktywne filtry