Kompozyty Stomatologiczne Światłoutwardzalne

Kompozyty światłoutwardzalne

Kompozyty światłoutwardzalne – estetyka ma znaczenie

Zazwyczaj do gabinetu stomatologa zgłasza się cierpiący z bólu pacjent. Zadaniem specjalisty jest nie tylko wyleczenie zębów, ale...

Kompozyty światłoutwardzalne – estetyka ma znaczenie

Zazwyczaj do gabinetu stomatologa zgłasza się cierpiący z bólu pacjent. Zadaniem specjalisty jest nie tylko wyleczenie zębów, ale także troska o estetyczne wykończenie usługi. W tym celu wykorzystuje się kompozyty. Istnieje wiele rodzajów materiałów do wypełnień, jednak to właśnie kompozyty światłoutwardzalne cieszą się największym powodzeniem zarówno wśród stomatologów, jak i pacjentów. Zazwyczaj dostępne w formie tubek lub strzykawek, są łatwe do aplikacji, a co najważniejsze – skuteczne.

Trwałość i jakość kompozytów światłoutwardzalnych

Kompozyty światłoutwardzalne wybiera się najczęściej i nie jest to dziełem przypadku. To trwałe rozwiązanie, które z powodzeniem, bez dużego nakładu pracy, można wymodelować i dopasować do anatomicznej budowy poszczególnych zębów pacjenta. Po aplikacji wymagają one utwardzenia odpowiednią lampą polimeryzacyjną. W tej kategorii naszej oferty znajdziesz szeroki wybór kompozytów, co pozwoli Ci na dopasowanie także odpowiedniego koloru. Dzięki temu jeszcze skuteczniej zadbasz o walory wizualne wypełnienia, a co za tym idzie – satysfakcję pacjenta.

Sprawdzeni producenci gwarancją skuteczności

W naszej ofercie znajdziesz kompozyty stomatologiczne światłoutwardzalne, które są odpowiedzią na oczekiwania nowoczesnych gabinetów i wysublimowane potrzeby pacjentów. Materiał jest bezpieczny dla zdrowia i niezwykle wytrzymały. Charakteryzuje się także wysoką odpornością na ścieranie. Co więcej, jakość naszych kompozytów jest gwarantowana dzięki temu, że pochodzą od renomowanych marek, cieszących się renomą wśród specjalistów. Znajdziesz tu materiały od znanych i cenionych firm SDI, Olident, 3M ESPE, a także wiele innych, które z pewnością dopasujesz do swoich wymagań. Sprawdź, co przygotowaliśmy w tym dziale i uzupełnij z nami swoje wyposażenie.


Czytaj więcej

Aktywne filtry