Ortodoncja

Ortodoncja

Narzędzia ortodontyczne wysokiej klasy

W dzisiejszych czasach w żadnym gabinecie ortodontycznym nie powinno zabraknąć odpowiednich narzędzi. Te specjalistyczne materiały są niezbędne w...

Narzędzia ortodontyczne wysokiej klasy

W dzisiejszych czasach w żadnym gabinecie ortodontycznym nie powinno zabraknąć odpowiednich narzędzi. Te specjalistyczne materiały są niezbędne w przypadkach wielu poważnych zabiegów. Zdecydowana większość terapii i metod leczenia nie byłaby możliwa do wykonania bez tych urządzeń. Warto więc mieć to na  uwadze i zaopatrzyć swoje miejsce pracy we wszystkie potrzebne materiały. 

Czym są narzędzia ortodontyczne?

Rodzaje narzędzi ortodontycznych są naprawdę różne. Każdy dany materiał jest przeznaczony do innej czynności bądź zabiegu. Różnią się one jednak nie tylko przeznaczeniem, ale również budową, właściwościami oraz sposobem użytku. Wszystkie te narzędzia mają swoje niezwykle ważne zastosowanie w poszczególnych zabiegach i metodach terapii. Są więc niezastąpione, a ich jakość wpływa na zadowolenie zarówno specjalisty jak i pacjenta.

Nasza oferta narzędzi ortodontycznych

Oferujemy wysokiej jakości specjalistyczne narzędzia ortodontyczne. Znajdziesz u nas cały asortyment gotowy do użytku we własnym gabinecie lub gdziekolwiek go potrzebujesz. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne narzędzia takie jak na przykład pęsety, kleszczyki i narzędzia pomiarowe. Nie mogło u nas również zabraknąć zgłębników i innych akcesoriów. Co więcej, polecamy instrumenty do ligatur i pozycjonery. A może szukasz kleju ortodontycznego? Je również mamy. Nasze produkty różnić się mogą pojemnością. Dostaniesz więc u nas materiały o mniejszej pojemności, jak i te o większej, w zależności od twoich potrzeb. W dodatku znajdziesz tutaj spory wybór pęset. Główną różnicą każdej z nich jest inne zastosowanie. Jedne pęsety nadadzą się do zakładania rurek. Inne zaś do zakładania zamków lub nawet akcesoriów językowych. Szczególną uwagą cieszą się też kleszczyki. One również posiadają różnice w długości. Kleszczyki Mathieu głównie przeznaczone są do zakładania ligatur i dostać je można w wersji prostej lub wygiętej.

Czytaj więcej

Aktywne filtry