Innowacyjne noże do cięcia i elektrokoagulacji | Molarr.pl

Noże do Cięcia i Elektrokoagulacji

Nowoczesne noże do cięcia i elektrokoagulacji

Stomatologia wiąże się niekiedy z koniecznością wykonania zabiegu chirurgicznego. Zajmujesz się takimi przypadkami? W takim razie bez wątpienia przydadzą Ci się noże do cięcia i...

Nowoczesne noże do cięcia i elektrokoagulacji

Stomatologia wiąże się niekiedy z koniecznością wykonania zabiegu chirurgicznego. Zajmujesz się takimi przypadkami? W takim razie bez wątpienia przydadzą Ci się noże do cięcia i elektrokoagulacji. Co ważne, są one dostępne w ofercie naszej internetowej hurtowni. Możesz mieć pewność, że dysponujemy wysokiej jakości nowoczesnym sprzętem. Pochodzi on od renomowanych producentów i na pewno spełni Twoje oczekiwania. Istotne jest przede wszystkim to, że posłuży Ci długo i wydajnie. Poza tym wyróżnia się wygodą i bezpieczeństwem użytkowania.

Możliwości noży do cięcia i elektrokoagulacji

Warto mieć świadomość tego, że oferowane przez nas urządzenia mają programy do wszystkich zabiegów chirurgicznych. Oprócz tego istnieje możliwość indywidualnego zaprogramowania. Godny uwagi jest m.in. nóż do cięcia i koagulacji marki Bipolar z automatyczną regulacją napięcia. Jest on bardzo funkcjonalny i ma dwie końcówki do wymiennych elektrod, które pracują niezależnie od siebie. Poza tym do wyboru masz aż trzy rodzaje frekwencji fal, które pozwalają na zwykłe cięcie, koagulację, cięcie i koagulację z możliwością tamowania krwawienia, a także koagulację impulsową. Ta ostatnia jest przydatna do bezpiecznego zamykania części tkanek. W komplecie znajdziesz zestaw elektrod, końcówek do sterylizacji w autoklawie, pedał nożny i pęsetę.

Jakie jeszcze urządzenie elektrochirurgiczne jest godne uwagi?

W naszym asortymencie dostępne jest też urządzenie elektrochirurgiczne SURTRON 50D, które ma częstotliwość radiową przystosowaną do monopolarnych operacji. Do wyboru masz funkcję czystego cięcia lub czystej koagulacji, a także koagulacji skrawanej. To niezwykle precyzyjne urządzenie, które znajduje zastosowanie nie tylko w stomatologii. Co ważne, jest wyposażone w pokładowy mikrokontroler i cyfrowy wyświetlacz, które gwarantują niezawodność i bezpieczeństwo.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń elektrochirurgicznych. Zapewniamy, że spełnią one Twoje oczekiwania.

Czytaj więcej

Aktywne filtry