Lampy Przepływowe

Lampy przepływowe – skuteczna ochrona przed bakteriami

Lampy bakteriobójcze przepływowe to idealny sposób dezynfekcji pomieszczenia i przestrzeni. Doskonale sprawdzają się one nie tylko...

Lampy przepływowe – skuteczna ochrona przed bakteriami

Lampy bakteriobójcze przepływowe to idealny sposób dezynfekcji pomieszczenia i przestrzeni. Doskonale sprawdzają się one nie tylko w gabinetach stomatologicznych, lekarskich, kosmetycznych, ale także w przychodniach, klinikach, szpitalach, laboratoriach. Dzięki nim powietrze może być oczyszczane w obecności ludzi. W ofercie naszego sklepu znajdziesz urządzenia, które skutecznie niszczą wszystkie wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby i inne drobnoustroje. Lampy przepływowe posiadają odpowiednie certyfikaty. Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania!

Lampy bakteriobójcze przepływowe a wysoka jakość wykonania

Wysokiej klasy lampa bakteriobójcza przepływowa umożliwi podniesienie i utrzymanie poziomu czystości pomieszczeń. Wśród naszego asortymentu dostępne są urządzenia, które wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu masz gwarancję, że będą Ci one służyły przez długi czas. Lampy posiadają także specjalną konstrukcję, która uniemożliwia przedostanie się promieniowania na zewnątrz. Proponowane przez nas produkty to sprzęt praktyczny i bardzo funkcjonalny. Zapoznaj się z naszym ofertą i wybierz lampę, która spełni Twoje oczekiwania.

Mobilne lampy bakteriobójcze przepływowe

Dezynfekowanie gabinetów stomatologicznych i innych przestrzeni zapewnia bezpieczeństwo nie tylko lekarzom i personelowi medycznemu, ale także pacjentom. Wśród naszego asortymentu znajdziesz mobilne lampy bakteriobójcze na statywie. To doskonale rozwiązanie w sytuacji, gdy zamierzasz korzystać z urządzenia w różnych miejscach. W szczególności polecamy model Aseptor Basic 236 M C, który wyposażony jest w zaawansowany licznik czasu pracy promienników UV-C i przewód z wtyczką do kontaktu. Dzięki niemu zadbasz o optymalny poziom czystości każdej powierzchni.

Czytaj więcej

Aktywne filtry