Kompomery, Glasjonomery

Kompomery i glasjonomery – innowacyjne podejście do wypełnień

Najczęstszym powodem, dla którego pacjenci odwiedzają Twój gabinet, jest konieczność wypełnienia ubytków. Przez lata zarówno...

Kompomery i glasjonomery – innowacyjne podejście do wypełnień

Najczęstszym powodem, dla którego pacjenci odwiedzają Twój gabinet, jest konieczność wypełnienia ubytków. Przez lata zarówno proces z tym związany, jak i materiały, ewoluowały, dzięki czemu możesz zapewnić pacjentowi bezpieczeństwo w gabinecie, a sobie – komfort pracy. Grupa materiałów do wypełnień jest dość szeroka, jednak do tych popularniejszych komponentów należą zdecydowanie kompomery i glasjonomery. Jeśli szukasz produktów wysokiej jakości lub nowoczesnych rozwiązań do swojego gabinetu, koniecznie sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy w tym dziale.

Glasjonomery i kompomery – czym się wyróżniają?

Zazwyczaj glasjonomery spotkasz w formie proszku lub kapsułek. To rodzaj cementu, który wchodzi w silną reakcję z zębem, dzięki czemu tworzy stabilne połączenie z zębiną i szkliwem. Mimo solidności jest elastycznym rozwiązaniem. Największe znaczenie zyskuje jako sposób wypełnienia zębów z próchnicą. Kompomery natomiast to równie elastyczne masy, które dopasujesz do anatomii zęba pacjenta. Zazwyczaj stosuje się je do leczenia zębów mlecznych i przednich. Są przy tym niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Jakość, której potrzebujesz w swoim gabinecie

Jeśli szukasz odpowiednich i bezpiecznych materiałów wypełnieniowych, postaw na kompomery i glasjonomery. Nie warto wybierać nietrwałych półśrodków – pamiętaj, że jakość materiałów, z których korzystasz w codziennej pracy, determinuje efekt świadczonej przez Ciebie usługi. W dużej mierze warunkuje ona powrót pacjenta do Twojej placówki. Dlatego też w tej kategorii naszej oferty znajdziesz sprawdzone, najlepsze rozwiązania, które cieszą się popularnością wśród specjalistów i pacjentów. Produkty renomowanych marek to Twoja gwarancja trwałości i skuteczności. Sprawdź, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy i już dziś uzupełnij wyposażenie swojego gabinetu!

Czytaj więcej

Aktywne filtry