Materiały do Profilaktyki

Materiały do Profilaktyki

Materiały do profilaktyki

Nieskończona ilość materiałów do profilaktyki pozwala odpowiednio dbać o higienę swojej jamy ustnej na co dzień. Istnieje wiele środków, których przeznaczeniem...

Materiały do profilaktyki

Nieskończona ilość materiałów do profilaktyki pozwala odpowiednio dbać o higienę swojej jamy ustnej na co dzień. Istnieje wiele środków, których przeznaczeniem jest zapewnić zdrowie i czystość tej części ciała. Dzięki temu, że są ogólnodostępne, pozwolić sobie na nie może niemal każdy. Najczęściej jednak tego typu środki spotyka się u dentysty podczas wizyty. Gabinety stomatologiczne mają to do siebie, że wyposażone są we wszelkie potrzebne materiały, które gwarantują satysfakcję z oferowanych usług.

Jakie preparaty stosuje się do profilaktyki?

Zróżnicowane preparaty do profilaktyki mogą występować w różnych rodzajach. W zależności więc od tego, czego potrzebujesz, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Ich różnice polegają na przeznaczeniu, właściwościach, ale również cenach. Do materiałów profilaktycznych należeć mogą specjalistyczne środki do higieny jamy ustnej, preparaty do znoszenia nadwrażliwości bądź też wszelkie pasty, żele, czy proszki.

Materiały profilaktyczne w naszej ofercie

U nas stawiamy na różnorodność i duży wybór produktów. Z tego właśnie powodu oferujemy mnóstwo preparatów służących do profilaktyki jamy ustnej i zębów. Trafisz u nas na specjalne materiały do znoszenia nadwrażliwości Haxyl, Admira Protect, Isodan i wiele innych. Prócz nich polecamy też nasze preparaty z fluorem i jednorazowe łyżki do fluoryzacji w kolorze niebieskim od Dentaline. Co więcej, posiadamy spory asortyment produktów takich jak Fluor protector i Fluor Defender. Oferujemy też Piankę Flairesse, rozpuszczalnik Bifluorid, uszczelniacz bruzd Clinpro Sealant oraz lak szczelinowy Arkona. A może zabrakło Ci preparatów do infiltracji próchnicy? W tym przypadku możesz skusić się na nasz Icon Proximal do przestrzeni międzyzębowych. W naszej ofercie z łatwością znajdziesz też proszek do codziennej pielęgnacji zębów Biochem, Dry Mouth Gel, czy pastę profilaktyczną Nupro.

Czytaj więcej

Aktywne filtry