Końcówki do implantów

Wysokiej jakości końcówki do implantów 

Końcówki do implantów dostępne w naszej ofercie przeznaczone są do przede wszystkim do oczyszczania implantów z kamienia czy cementu. Jednocześnie...

Wysokiej jakości końcówki do implantów 

Końcówki do implantów dostępne w naszej ofercie przeznaczone są do przede wszystkim do oczyszczania implantów z kamienia czy cementu. Jednocześnie są one wykonane tak, że nie naruszają delikatnej powierzchni implantu. Są to produkty wysokiej jakości, które docierają do trudniej dostępnych miejsc. Zapewniają wysoce efektywną pracę także przy użyciu nieco mniejszej mocy. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z rozbudowanym asortymentem naszego sklepu internetowego. 

Końcówki do implantów - praktyczne wykorzystanie 

Końcówki do implantów są oczywiście komponentami zużywalnymi, które należy wymieniać regularnie na nowe. Warto więc mieć w swoim gabinecie odpowiednio przygotowany zapas tego typu produktów. Trzeba pamiętać o tym, że higiena sztucznego uzębienia jest tak samo istotna, jak ma to miejsce w przypadku zębów naturalnych. Implanty zębowe są wprawdzie odporne na próchnicę czy demineralizację szkliwa. Jednak brak odpowiedniej higieny może się w dużej mierze przyczynić do odrzucenia implantów. Stąd też już od samego początku należy o nie  odpowiedni sposób dbać. Klucz do sukcesu to regularne szczotkowanie i mycie przestrzeni międzyzębowych. Warto też pamiętać o skalingu. 

Funkcjonalne i żywotne końcówki do implantów renomowanych marek 

Wysokiej jakości końcówki do implantów w bezpieczny sposób oczyszczają powierzchnie łączników i uzupełnień na implantach. Doskonale nadają się do niemal bezinwazyjnej pielęgnacji implantów. Jednocześnie nie powodują u pacjenta dużego dyskomfortu. Nie wszyscy wiedzą o tym, że skaling wykonywany może być również na implantach, ale jedynie przy użyciu specjalistycznych końcówek. Te standardowe mogą doprowadzić do zniszczenia sztucznego uzębienia. 

Czytaj więcej

Aktywne filtry