Kategorie

Szczotki Polerskie

Niezawodne szczotki polerskie

Zarówno gabinety stomatologiczne i ortodontyczne, jak i osoby noszące np. protezy, powinny zaopatrzyć się w wysokiej jakości szczotki polerskie. Oferujemy m.in. wytrzymałe szczotki polerskie stworzone z całkowicie naturalnego włosia. Można nimi skutecznie polerować zęby, implanty, złoto i wypełnienia amalgamatowe. S...

Niezawodne szczotki polerskie

Zarówno gabinety stomatologiczne i ortodontyczne, jak i osoby noszące np. protezy, powinny zaopatrzyć się w wysokiej jakości szczotki polerskie. Oferujemy m.in. wytrzymałe szczotki polerskie stworzone z całkowicie naturalnego włosia. Można nimi skutecznie polerować zęby, implanty, złoto i wypełnienia amalgamatowe. Są one w stanie usunąć różnego rodzaju zanieczyszczenia, a nawet osad z herbaty, kawy, czerwonego wina, czy też papierosów. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, w zależności od ich przeznaczenia.

Szczoteczki polerskie świetnie sprawdzają się do polerowania uzupełnień i wypełnień protetycznych. Są bardzo szybkie i skutecznie polerują powierzchnie żujące, powierzchnie wypukłych uzupełnień, szkło-jonomerów modyfikowanych za pomocą żywicy, kompomerów, ceramiki. Wiele wariantów ma wbudowane w powierzchnię włókien specjalne cząstki ścierne składające się z węglika krzemu. Dzięki temu w zasadzie każde włókno funkcjonuje jako samodzielny element polerujący. Cząstki te pozwalają na eliminację pasty polerującej i znacznie ułatwiają pracę.

Szczoteczki polerskie można stosować zarówno do polerowania wstępnego, jak i ostatecznego, na wysoki połysk. Doskonale radzą sobie z guzkami, bruzdami, zagłębieniami. Istotne jest również to, że są całkowicie łagodne dla zębów, dziąseł oraz wypełnień. Można je z powodzeniem sterylizować w autoklawie.

Nowoczesne szczotki polerskie Stoddard

Jednostopniowe, bardzo szybkie i efektywne polerowanie jest możliwe dzięki szczotkom polerskim marki Stoddard. Nadają się one zarówno do wypełnień, jak i naturalnych zębów. Nie wymagają użycia specjalnej pasty polerskiej. Pozwalają uzyskać wysoki połysk w bardzo krótkim czasie, a ponadto mają właściwości antybakteryjne. Dostępne są w różnych kształtach, umożliwiających dotarcie do wszystkich przestrzeni.

Więcej

Szczotki Polerskie  

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów