Materiały Do Polerowania

Materiały Polerskie

Materiały do polerowania

W stomatologii często używa się produktów polerujących zęby podczas zabiegów. Umożliwiają one uzyskanie zamierzonego efektu na powierzchni zębów. W zależności od...

Materiały do polerowania

W stomatologii często używa się produktów polerujących zęby podczas zabiegów. Umożliwiają one uzyskanie zamierzonego efektu na powierzchni zębów. W zależności od rodzaju, każdy produkt posiada inne właściwości i przeznaczenia. Wszystkie je jednak łączy cel, którym jest jak najlepsze i najdokładniejsze wykonanie swojego zadania. 

Materiały polerskie - rodzaje

Tak rozwinięty dział medycyny jak stomatologia musi być wyposażony w jak najlepsze materiały. Niezwykle ważna jest ich jakość, która ma gwarantować doskonałe efekty. Zwrócić trzeba też uwagę na rodzaje materiałów do polerowania. Najczęściej wybieranymi i preferowanymi są specjalistyczne szczotki i kamienie polerskie. Stanowią one znaczną część produktów do polerowania. Znane są również wszelakie pasty i gumki.

Jakie materiały polerskie oferujemy?

Profesjonaliści zawsze sięgają po wysokiej jakości materiały, które doskonale spełnią swoje zadanie. Właśnie takie produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej. W ofercie posiadamy szeroki wybór narzędzi polerskich takich jak pasty Clean Polish oraz Cleanic pasta Kerr. Prócz nich trafisz tutaj na krążki polerskie na standardową mandrelkę o różnych wielkościach. A może potrzebujesz szczotki? U nas dostaniesz wiele rodzajów tych materiałów do polerowania. Mamy modele nylonowe typu kielich i płomyk. Posiadamy też te od Stoddard do czyszczenia i polerowania w wielu wariantach kolorowych. Co do kwestii kamieni polerujących w naszej ofercie są te od Arkansas. Pozostałe materiały polerskie, na które możesz zwrócić uwagę są zestawy do wykańczania wypełnień w postaci krążków. Wraz z nimi doskonałym zakupem będą też specjalistyczne trzymadełka do tychże krążków od OptiDisc i Soflex. A może w Twoim gabinecie zabrakło gumek do kompozytów? W tym przypadku przyjrzyj się naszym silikonowym gumkom SeptoPolisher.

Czytaj więcej

Aktywne filtry