Materiały Wypełnieniowe

Preparaty Stomatologiczne

Preparaty stomatologiczne

Stomatologia to w dzisiejszych czasach jeden z najważniejszych działów medycyny. Jest kluczowa w przypadku leczenia zatrutych próchnicą zębów i odpowiedniego...

Preparaty stomatologiczne

Stomatologia to w dzisiejszych czasach jeden z najważniejszych działów medycyny. Jest kluczowa w przypadku leczenia zatrutych próchnicą zębów i odpowiedniego dbania o uzębienie. Wraz z rozwojem tejże dziedziny znaleziono wiele sposobów i metod, których celem jest zapewnienie zębom zdrowia. W dodatku wynaleziono również zróżnicowane preparaty oraz leki niezbędne do tego typu zabiegów i terapii. 

Rodzaje preparatów stomatologicznych

Rodzaje leków i preparatów stomatologicznych mogą się od siebie bardzo różnić. Ich różnice najczęściej polegają na zastosowaniu, właściwościach bądź tym, z czego są stworzone. Przed zakupem warto więc zastanowić się głównie nad przeznaczeniem i celem, do którego zamierzasz zastosować dany lek. Preparaty można podzielić na przykład na te przeznaczone do retrakcji dziąseł albo te, które mają na celu zatrzymanie krwawienia. Co do wszystkich rodzajów preparatów to jednak jest ich naprawdę wiele, a każdy sprawdzi się w przypadku innego problemu.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W zależności od tego, czego szukasz, my oferujemy Ci szeroki wybór wszelakich preparatów i leków stomatologicznych. W naszej ofercie znajdziesz produkty na niemal każdą sytuację. Posiadamy szeroki katalog preparatów typu Calasept, Calcicur i o wiele więcej. Może to Biodentine bądź Biopulp jest tym, czego aktualnie potrzebujesz? Leki w naszym sklepie różnią się nie tylko zastosowaniem, czy właściwościami, ale również formą. Posiadamy produkty w formie kapsułek, płynu, a nawet pasty. Oferujemy preparaty przeznaczone do retrakcji dziąseł, szynowania zębów oraz tamowania krwawienia. Do tego ostatniego polecamy Alustat Gel. W przypadku zaś szynowania zębów w naszym sklepie mamy produkty od Everstick. Co więcej, jeśli szukasz czegoś do retrakcji dziąseł, to przedstawiamy preparaty Nici i pasty retrakcyjne Acteon.

Czytaj więcej

Aktywne filtry