Endometry Stomatologiczne

Endometry

Profesjonalne endometry stomatologiczne

Endometry to profesjonalne urządzenia elektroniczne, które stanowi niezastąpiony instrument w codziennej praktyce stomatologicznej. Służą do...

Profesjonalne endometry stomatologiczne

Endometry to profesjonalne urządzenia elektroniczne, które stanowi niezastąpiony instrument w codziennej praktyce stomatologicznej. Służą do pomiaru długości kanału znajdującego się we wnętrzu zęba. To sprzęt, który ułatwia pracę specjaliście i zmniejsza ryzyko wystąpienia powikłań w leczeniu endodontycznym. W ofercie naszego sklepu znajdziesz starannie wyselekcjonowane endometry od cenionych i renomowanych producentów. Urządzenia te są bardzo łatwe w obsłudze. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Endometry stomatologiczne a bezpieczeństwo pacjenta

Stosowanie endometrów w leczeniu kanałowym jest całkowicie nieuciążliwe dla pacjenta. Nie powoduje także żadnych dolegliwości bólowych. Korzystając z urządzeń, które dostępne są w naszym asortymencie, możesz wielokrotnie powtarzać pomiar. A wszystko to bez konieczności wykonywania zdjęć rentgenowskich. Dzięki naszym endometrom prawidłowo opracujesz kanał zębowy. Badanie za pomocą tego sprzętu  jest bezpieczne także dla kobiet w ciąży i małych dzieci. Wszystkie produkty to urządzenia wysokiej klasy, co wpływa na komfort i precyzję Twojej pracy. Przekonaj się o tym sam!

Nowoczesne endometry stomatologiczne do gabinetu

W ofercie naszego sklepu dostępne są nowoczesne endometry stomatologiczne. Model Raypex 6 zapewni Ci precyzję pracy. Posiada on dodatkowe funkcje kontrolne do wygodnej kontroli działania urządzenia i przewodów. Z kolei endometr Woodpecker wyposażony jest w mikrosilnik endodontyczny zapewniający ruch recyprokalny. Wszystkie urządzenia charakteryzują się eleganckim wyglądem, dzięki czemu doskonale będą się prezentować w każdym gabinecie dentystycznym. Szeroki wybór endometrów sprawia, że znajdziesz u nas urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.  

Czytaj więcej

Aktywne filtry