Skalery Pneumatyczne

Skalery pneumatyczne - wykorzystanie w nowoczesnej stomatologii 

Pacjenci zwracają coraz większą uwagę na profilaktykę chorób zębów. Zgłaszają się do gabinetów lekarskich nie tylko po...

Skalery pneumatyczne - wykorzystanie w nowoczesnej stomatologii 

Pacjenci zwracają coraz większą uwagę na profilaktykę chorób zębów. Zgłaszają się do gabinetów lekarskich nie tylko po pojawieniu się dolegliwości bólowych, ale wcześniej - aby móc im zapobiec. Coraz większą popularnością cieszy się np. zabieg usuwania kamienia nazębnego. Do jego przeprowadzenia konieczne są nowoczesne skalery pneumatyczne. Są to urządzenia wysokiej jakości, które nie powodują dyskomfortu u pacjenta. Jednocześnie nie są trudne w obsłudze  i pozostają wygodne dla samego stomatologa. Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu! 

Przeznaczone do usuwania kamienia nazębnego skalery pneumatyczne

Skalery pneumatyczne w stomatologii wykorzystywane są do usuwania kamienia nazębnego gromadzącego się zazwyczaj na brzegach dziąseł. Rozwijają się w nim groźne bakterie, dlatego tak istotne jest jego systematyczne usuwanie. Do tego służą specjalne końcówki poddziąsłowe i naddziąsłowe. Dzięki nim z łatwością dotrzeć można nawet w trudno dostępne miejsca. Skaling warto jest przy okazji połączyć z piaskowaniem, aby ochronić zęby przed bakteriami. 

Wydajne i proste w obsłudze skalery pneumatyczne 

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości skalery pneumatyczne renomowanych marek. Są to urządzenia profesjonalne i bardzo funkcjonalne, które zapewniają pracę na najwyższym poziomie. Stanowić powinny wyposażenie każdego nowoczesnego gabinetu stomatologicznego. W końcu skaling powinno się wykonywać przynajmniej raz w roku. Jeszcze częściej na taki zabieg powinni decydować się palacze czy osoby pijące na co dzień duże ilości kawy oraz herbaty. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego i wyposaż swój gabinet dentystyczny w sprzęt wysokiej jakości! 

Czytaj więcej

Aktywne filtry